“świetna pizzeria z fantastycznym klimatem”
Pizzeria La Zucca — recenzja

Pizzeria La Zucca
Nr 112 wśród 1 143 Restauracje (Rimini)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2019

Bardzo dobra pizza, fenomenalna obsługa, szybka realizacja zamówienia mimo pełnej sali....super klimat, gwarno, aż chce się siedzieć. Dobre wino lokalne i umiarkowane ceny.

Dziękujemy, Adrian N

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

W sezonie ogromny ruch - stoliki pozajmowane a kelnerów jakby mało - aż szkoda mi było tych biegających dziewczyn.
Pizza bardzo smaczna, byliśmy zadowoleni :)

Dziękujemy, snd0cff
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

jedzenie bardzo smaczne, dobry stosunek ceny do jakości, odwiedziłam restauracje z chłopakiem, zamówiłam spaghetti carbonara a mój chłopak calzone, wzięliśmy tez 0.5l domowego wina. rachunek z coperto wyniósł 19 euro.

Dziękujemy, 179ankaj
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre Włoskie jedzenie. Czuć tutaj było rodzinna atmosferę. Szybka i bezproblemowa obsługa :) ceny jak na Włoskie warunki bardzo dobre ;)

Dziękujemy, adalek95
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna pizza salami picante miła obsługa i przystępne ceny. Po opuszczeniu lotniska baliśmy się ze może być po 21 za późno na kolacje ale byliny miło rozczarowani. Dostaliśmy pizzę w ciągu kilku minut Zaraz po piwie. Naprawdę warto odejść trochę od morza bo stosowaliśmy się tu przez trzy dni.

Dziękujemy, Apjo70

Pizzeria La Zucca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rimini, Province of Rimini

Byłeś(-aś) w Pizzeria La Zucca? Podziel się wrażeniami!