“Bardzo dobre jedzenie ”
Pizzeria Del Kursaal — recenzja

Pizzeria Del Kursaal
Nr 18 wśród 1 143 Restauracje (Rimini)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Miły właściciel, dobre jedzenie. Chociaż lokal wygląda niepozornie jest wart polecenia :) dobra pizza i makarony :)

Dziękujemy, Wiolex54

Zrecenzowano 31 lipca 2019

Mały lokal w pobliżu plaży. Z wyglądu bardzo niepozorny. Jedzonko pyszne i tanie!! Makarony robione na miejscu. Właściciel bardzo sympatyczny

Dziękujemy, SkubPL
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Trafiliśmy tu dzięki opiniom tripadvisor i caly wyjazd poza jednym dniem sie stołowaliśmy :) Spróbowaliśmy wiele pyszności i szkoda, że nie udało się więcej :)
Przemiły właściciel, uśmiechnięta obsługa i fenomenalne jedzenie :)

Dziękujemy, 82tita
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal wyglądem zbił nas z tropu. Jak mały kontenerowy sklepik.
Jednak jedzenie znakomite . Gotuje sam szef i robi to z sercem, pasją i wyjątkowymi umiejętnościami. Tydzień w Rimini to jedzenie w kilkunastu lokalach ale niewątpliwie Kursaal należy do dwóch najlepszych. Dodatkiem jest bardzo miła obsługa, bardzo niskie ceny. Zawsze chętnie tu wrócę .

Dziękujemy, 997Bilbao
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Bardzo smaczne jedzenie. Makaron smakowal bardzo dzieciom. Pizza znakomita. Polecam, makaron z Krewetkami i cukinia.

Dziękujemy, Mieciek13

Pizzeria Del Kursaal — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rimini, Province of Rimini

Byłeś(-aś) w Pizzeria Del Kursaal? Podziel się wrażeniami!