“Best pizza ever!!!”

Pizzeria dal Gladiatore
Nr 2 wśród 771 Restauracje (Rawenna)

Lokal niepozorny, dwa stoliki, lodówka z napojami i tyle. Jednakże ten lokal „nie robi” wystrój, ten lokal robi uśmiechnięty od ucha do ucha kucharz i cuda które potrafi zrobić z pizzą. Del Gladiatore to obowiązkowe miejsce na kulinarnej mapie Rawenny. Odwiedźcie to miejsce, a nie pożałujecie. Polecam.

Dziękujemy, 299maciejr

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Obsługa przemiła, kucharz zagadywał po polsku do nas. Ceny bardzo fajne no i pizza pyszna. Szczególnie polecam z ich sosem oliwą chili - nadaje pizzy świetny charakter.
Cieszę się, że tu trafiłem. Ocena: 6/5

Dziękujemy, snd0cff
Zrecenzowano 31 lipca 2019

swietna pizza. polecam. niepozorny lokal ale pizza swietna. ceny przystepne. warto bylo zrobic sobie tam spacer. polecam

1  Dziękujemy, Anna W
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super i dobrej cenie.Troche mało miejsca w środku. W czasie naszej wizyty, lokal odwiedziło sporo gości dzięki aplikacji ..jakie było zdziwienie,bo pizzeria wygląda niepozornie.Polecam bo pizza smakuje znakomicie

Dziękujemy, belcia
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza! Wspaniała obsługa :) klimat i super białe piwko do całości :) no najwspanialej :)
Bardzo duży wybór - na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Warto zwrócić uwagę na czas otwarcia - właściciel zawsze otwiera punktualnie :)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 700 700 709

Pizzeria dal Gladiatore — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rawenna, Province of Ravenna

Byłeś(-aś) w Pizzeria dal Gladiatore? Podziel się wrażeniami!