Włoska sielanka w centrum miasta

Zrecenzowano: 23 listopada 2018
olkanawalizkach
Kraków, Polska
super

Zrecenzowano: 23 grudnia 2016
melania0008
Bydgoszcz, Polska

Zrecenzowano: 23 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli komuś nie zależy na wystroju i romantycznej atmosferze, Mercato di Mezzo oferuje zbiór różnych bistro w jednym miejscu. Można napić się dobrego wina i wrzucić coś dobrego do brzucha :)
Zdecydowanie najmilsza obsługa w całej Bolonii, która wpisała się na pierwsze miejsce najbardziej nieprzyjaznych miast dla turystów w mojej niemałej już kolekcji.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, olkanawalizkach
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Doskonałe miejsce, szczególnie miło je wspominam. Bardzo klimatyczne, z ogromnym wyborem różnych dań i drinków. Świetne jedzenie od lokalnych dostawców, najlepszy Aperol Spritz jakiego piliśmy we Włoszech (uprzedzam, jest duży!). Kiedy znowu będę w Bolonii, na pewno tam znowu zajrzę. Ceny były przyzwoite, jakość bardzo dobra, a wieczór umilał nam śpiewajacy grajek uliczny. Super miejsce!

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
2  Dziękujemy, KaPatOci
Zrecenzowano: 8 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce naprawde niesamowite!!! W jednym budynku zebrani sa lokalni producenci zywnosci itp, u ktorych mozna sprobowac roznych specjalow, napic sie dobrego wina czy kupic miejscowe sery i wedliny...swietne miejsce, z klimatem...milo spedza sie tam czas...

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2017
Dziękujemy, Majkel23
Zrecenzowano: 23 grudnia 2016

miejsce na spotkanie z przyjaciółmi z bardzo dobrym jedzeniem, pizza super, ravioli i linguine rewelacyjne, jak ktoś lubi mięsa w różnych odsłonach włącznie z lampredotto , tez polecam , były również ryby i sushi, a dla smakoszy risotto z truflami , każdy znajdzie coś dla siebie

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2016
Dziękujemy, melania0008
Zrecenzowano: 18 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawa koncepcja lokalu, czyli zbiór wielu stoisk z różnorodną kuchnią. Bardzo duży wybór od sałatek owocowych przez makarony do owoców morza. Myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Smacznie i w przystępnej cenie. Miejsce dość zatłoczone przynajmniej w porze lunchu, ale raczej nie ma problemu ze znalezieniem miejsca. Raczej na dość szybki posiłek niż dłuższe posiedzenie i delektowanie się. Fast food w wersji de lux.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2016
1  Dziękujemy, Weronika A