“Najlepsza pizza jaką jadłyśmy”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Pizzeria napoletana DOC
Nr 1 292 wśród 2 000 Restauracje (Bolonia)
Kuchnie: Pizza
Zrecenzowano 25 marca 2016

Lokalizacja w samym centrum. Dużo miejsca, miła obsługa, sprawnie i pysznie. Duży wybór. Najlepsza pizza jaką jadłam we Włoszech i w ogóle gdziekolwiek. Polecam ;)

Dziękujemy, Ewelina L

Zrecenzowano 26 września 2014

• Atmosfera

Pizzeria napoletana DOC — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolonia, Province of Bologna

Byłeś(-aś) w Pizzeria napoletana DOC? Podziel się wrażeniami!