“Polecam”

Capra & Cavoli Cucina da Passeggio
Nr 83 wśród 2 250 Restauracje (Bolonia)
Kuchnie: Pub-restauracja
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach

Bardzo dobra carbonara (trzeba spróbować!), dobre ceny. W środku nie ma za dużo miejsca, ale nie trafiłam na tłumy wieczorem. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam zjem.

Dziękujemy, D1086IGolgab

Zrecenzowano 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Miała być kolacja w reklamowanej restauracji Pasta Fresca Naldi, z uwagi na tłumy w tym lokalu, wybór padł na pobliski lokal Capra & Cavoli. To był bardzo dobry wybór!!! Lokal niewielki i też ciężko tu o wolny stolik, ale udało się! Wyborna pasta, pasta z duszą włoskich kucharzy, bardzo polecam. Bardzo mila obsluga!!! Bardzo polecam to miejsce, pasta w bardzo dobrej cenie, średnio około 6,00Euro.

Dziękujemy, Zbm70
Zrecenzowano 11 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa. Dania bardzo smaczne a cena z pewnością zachęca aby tam wrócić. Porcje nieduże ale bardzo syte.Godne polecenia miejsce

Dziękujemy, 899ewa
Zrecenzowano 6 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorne miejsce z wielką duszą włoskiej kuchni! Pyszne domowe jedzenie, ceny przystępne a jakość na najwyższym poziomie! Jeżeli kiedyś znowu przylecę do Bolonii to będzie to pierwsze miejsce jakie ponownie odwiedzę !

Dziękujemy, 522_ukaszk
Zrecenzowano 11 września 2018

Bardzo fajna knajpka, makarony tanie i smaczne, sosy również. Obsługa raczej nie mówi po angielsku, ale można się dogadać. Byliśmy na miejscu przed otwarciem i nawet zostaliśmy wpuszczeni chwilę wcześniej. Polecam jeżeli komuś, tak jak nam nie przeszkadza plastikowa "zastawa" :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Anna O

Capra & Cavoli Cucina da Passeggio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolonia, Province of Bologna

Byłeś(-aś) w Capra & Cavoli Cucina da Passeggio? Podziel się wrażeniami!