Zrecenzowano: 25 maja 2019

właśnie wróciliśmy z Bolonii i hotelu Grand Elite. Hotel blisko centrum.po drodze pizzerie,sklepy/również z ciuchami/.taxi z lotniska 12e. Pokój czysty,zmiana ręczników i pościeli właściwie nie potrzebna,ale była.
Śniadanie dodatkowo płatne 9 e,bardzo dobre.kawa,soki,owoce, coś treściwego i coś słodkiego
pokoje trochę stare,po przyjeździe wietrzyliśmy,był leciutki zapaszek,ale wszystko było co należy. nie używaliśmy klimatyzacji,tak więc nie wiem jak działa.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Roma K
Zrecenzowano: 8 listopada 2018

Hotel jest położony blisko centrum, dobry dojazd z lotniska. W pobliżu dwa sklepy, pizzeria. Pokój duży, czysty. Widok mieliśmy na podwórko. Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, urozmaicone, wszystko smaczne i świeże.

Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, Alina I
Zrecenzowano: 31 lipca 2018

Hotel niedaleko centrum - około 20 minut spacerkiem. Bardzo dobre połączenia autobusowe z lotniskiem i dworcem kolejowym. Obsługa raczej pomocna, jeśli chodzi o sam hotel to jest to obiekt stary (czego nie widać na zdjęciach), przydałoby się odnowienie, również w pokojach (mało zadbane, stare meble). Niestety były problemy z czystością w naszym pokoju - trafiliśmy na bardzo brudną łazienkę. Zdecydowanie największym plusem hotelu jest urozmaicone śniadanie - duży wybór warzyw, owoców, pieczywa, ciast i rogalików, napojów zimnych i gorących, bardzo ładna i przestronna jadalnia. Pobyt mimo niewielkich wad oceniam na udany.

Termin pobytu: marzec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Djoko2203
Zrecenzowano: 27 marca 2017

Blisko centrum, autobusem 5 minut, pieszo 30 minut, w pokoju czysto, ciepło, wygodnie, codzienna zamiana pościeli i ręczników, kosmetyki w łazience. Smaczne śniadania w cenie.Winda, uprzejma obsluga. Parking dodatkowo płatny 7 Euro za noc. Polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy pokój od strony podwórka i było w nim cicho. Polecam
Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, 704beta
Zrecenzowano: 7 września 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel typu średniej klasy, ale polecam. Moze nie ma tam luksusów ale jak na przemodelowanie to nie ma co narzekać. Bardzo dobra lokalizacja - zarówno ta z lotniska do hotelu jak i z hotelu do centrum. Miła obsługa.

Termin pobytu: październik 2015
Dziękujemy, Gilgotka