Bolonia

“Dla Polakow -slabiutka, moze europejczycy lubia, bez smaku i tanio”
Osteria dell'Orsa — recenzja

Osteria dell'Orsa
Nr 357 wśród 2 253 Restauracje (Bolonia)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Lunch, Rezerwacje
Okolica: San Vitale

Specjalnie pisze po polsku, zeby nie obrazic innych narodowosci, ale wierzcie mi, oprócz ceny, jedzenie jest bez smaku. Mielismy spaghetti bolonese (6,5euro)i salatke z tunczykiem (9euro). W skali od 1 do 10 za smak, mocna 3, za cene pewnie bedzie 10. Ale nie po to chodzi sie do restauracji, zeby zjesc tanio i bez smaku.
Ps: wino La Mancina jest ok (14 euro).
Restauracja polecona, przez miejscowego. Pelno ludzi, ale nie wiem dlaczego:(. Szukajcie cos innego

Dziękujemy, Budowlaniec

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Okropna obsługa!
Zatrzymaliśmy się w tym lokalu z polecenia...
Weszliśmy do środka zapytać o stolik, jedna z Pań wskazała nam stolik na zewnątrz. Usiedliśmy i czekaliśmy dłuższą chwile. Mimo otrzymanego zaproszenia do stolika, po chwili podeszła inna kelnerka i w bardzo niemiły sposób stwierdziła, że nie można sobie siadać bez pytania...
Zebraliśmy się z tamtąd i zjedliśmy w innej knajpce.

1  Dziękujemy, Sylwia-Tomek
Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka i miła obsługa, tradycyjne dania i barowy klimat. Ceny szczerze mówiąc porownywalne lub tylko trochę niższe od okolicznych restauracji. Tagliatelle z ragu i lasagna smaczne, choć tłuste i bardzo domowe w odbiorze. Za to krem z mascarpone z jagodami absolutna rewelacja. Dobre miejsce na szybki posiłek i zapoznanie kuchni bolońskiej.

1  Dziękujemy, k0nstancjag
Zrecenzowano 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne, klimatyczne miejsce z pyszną i niedrogą, tradycyjną kuchnią. Bardzo miła i błyskawiczna obsługa. Polecam :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, mercumerc
Zrecenzowano 9 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce dla tych, którzy chcą posmakować typowej, włoskiej kuchni z tego regionu. Pyszne jedzenie, dobre wino, sympatyczna obsługa i naprawdę fajny klimat. Polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Marta C

Osteria dell'Orsa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolonia, Province of Bologna

Byłeś(-aś) w Osteria dell'Orsa? Podziel się wrażeniami!