Tak, ale...

Zdecydowanie jest to must see wycieczki do Rzymu. Nie udało mi się kupić biletów na oficjalnej... Przeczytaj więcej

aleksandra13k
Warszawa, Polska
Super

Świetne miejsce i dobrze zorganizowane... Bardzo duszno momentami a byłam pod koniec września gdzie... Przeczytaj więcej

992katarzynat
Rzym, Włochy
Przeczytaj wszystkie recenzje (37 711)

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Udało się nam zwiedzić za darmo (warto sprawdzić kiedy jest najbliższy darmowy dzień). Przepiękne zbiory które wystarczyłyby na kilka muzeów. Jest też polski akcent - sala Sobieskiego. Nie polecam raczej przyległej restauracji. Pozycja prawie obowiązkowa.

Dziękujemy, Zwrocka
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Największa kolekcja dzieł na świecie OK

ale tak naprawdę jest to dla osób, które się na tym znają i potrafią wychwycić wszystkie detale
dla zwykłego człowieka jest to po prostu (moim zdaniem) podziwianie wnętrz bogato zdobionych, kaplica Sykstyńska też bardzo ładna ale taki tłum że ho ho ;)

JEDEN WIELKI minus dla władz Watykanu to brak polskiego audio guide - jak można? polak tyle lat był papieżem, tyle turystów, pielgrzymów z polski a brak prostego ułatwienia :( szkoda.

polecam zakup biletów online - bez tego stoimy w kolejce 2-3 godziny. (sierpień)

Dziękujemy, Ridick26
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zwiedzić dla samych wnetrz-jesli ktoś nie jest znawcą sztuki. Wrażenie robi bogactwo pomieszczeń, piękne sufity i to zostaje w pamięci. Drogi ale warto

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, jolazkmobile j
Zrecenzowano: 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum znakomite, ale o tym wiedzą wszyscy na świecie i chcą je zobaczyć. Jak się kupi bilety przez Internet to omija się długą kolejkę. Tłumy w środku wielkie, ale na szczęście nie wszędzie. Wiele osób skupia się tylko na najważniejszych eksponatach, więc można część zbiorów obejrzeć spokojnie. Kaplicę podziwialiśmy siedząc na ławce.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
3  Dziękujemy, Hentonn
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Warto połączyć z wycieczka ponogrodach watykańskich. omija sie kolejki widoki Watykanu od środka cudowne, a zbiory no cóż cuda całego świata eksponowane by zachwycać...

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Przemysław U