Faktycznie kaplica ;)

Na filmach, książkach, wszędzie, zachwycała rozmachem. W praktyce jest to faktycznie kaplica... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 września 2020
Elmoreserve
Sofia, Bułgaria
Arcydzieło sztuki sakralnej

Miejsce trudne do opisu, jedno z tych które trzeba samemu zobaczyć. Kaplica w której odbywa... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 lutego 2020
Kosmo1973
Przeczytaj wszystkie recenzje (19 964)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna kaplica - dzieło Michała Anioła. Kto nie był nie pojmie. To po prostu trzeba zobaczyć. Malowidła są po prostu nie do opisania. Szkoda tylko że ciężko się skupić nad detalami. Tłum skutecznie to tłumi. Kilka minut i niestety trzeba wychodzić. Warto wyjść z kaplicy po prawej stronie razem z wycieczkami. Unikamy w ten sposób całe obejście aby wejść na plac św. Piotra. Tak to od razu wychodzi się przy wejściu do bazyliki oraz do wejścia na wieże.

Dziękujemy, 938jarekb
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dzieło mogące stanowić oddzielne obrazy zapełniające całą galerię, dzieło życia Michała Anioła ... Piękne? Ciekawe? Nie do opisania słowami... kto nie widział - nie zrozumie, kto zobaczył - nie potrzebuje opisu. Szkoda jedynie że nie ma warunków aby pobyć tam dłużej niż kilka minut, najlepiej w ciszy. Fala zwiedzających porywa nas dalej.

Dziękujemy, Zwrocka
Zrecenzowano: 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Cos niesamowitego,niepowtarzalnego,polecam z calego serca,zatyka dech w piersi kto nie był musi koniecznie zobaczyc

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Jaszczureczka
Zrecenzowano: 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Ja jestem teraz drugi dzień,jest piękny widok,naprawdę warto zobaczyć to na swe oczy,jest przepiękna,robi wrażenia,unikat

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, krzysztof_skibinski
Zrecenzowano: 5 stycznia 2019

Kaplica znajduję się prawie na końcu wędrówki po Muzeum i jest to ostatnia sala gdzie nie można robić zdjęć. Szczerze oczekiwałam czegoś innego - większego, inaczej zorganizowanego. Mimo to warto zobaczyć freski i malowidła w Kaplicy. Ten "najważniejszy" fresk znajduje się mniej/więcej na środku sufitu.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, anitka783