Pięknie ale tłoczno .

Kaplica to cel większości zwiedzających muzea Watykańskie .Niestety panujący w niej ścisk... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
kbeata2017
Świecie, Polska
Spuścizna kultury światowej

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019
Zwrocka
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (19 623)

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dzieło mogące stanowić oddzielne obrazy zapełniające całą galerię, dzieło życia Michała Anioła ... Piękne? Ciekawe? Nie do opisania słowami... kto nie widział - nie zrozumie, kto zobaczył - nie potrzebuje opisu. Szkoda jedynie że nie ma warunków aby pobyć tam dłużej niż kilka minut, najlepiej w ciszy. Fala zwiedzających porywa nas dalej.

Dziękujemy, Zwrocka
Zrecenzowano: 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Cos niesamowitego,niepowtarzalnego,polecam z calego serca,zatyka dech w piersi kto nie był musi koniecznie zobaczyc

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Jaszczureczka
Zrecenzowano: 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Ja jestem teraz drugi dzień,jest piękny widok,naprawdę warto zobaczyć to na swe oczy,jest przepiękna,robi wrażenia,unikat

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, krzysztof_skibinski
Zrecenzowano: 5 stycznia 2019

Kaplica znajduję się prawie na końcu wędrówki po Muzeum i jest to ostatnia sala gdzie nie można robić zdjęć. Szczerze oczekiwałam czegoś innego - większego, inaczej zorganizowanego. Mimo to warto zobaczyć freski i malowidła w Kaplicy. Ten "najważniejszy" fresk znajduje się mniej/więcej na środku sufitu.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, anitka783
Zrecenzowano: 14 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Piękne, fascynujące, niesamowite. To trzeba zobaczyć, jednak warto pamiętać, żeby się odpowiednio zachowywać i nie fotografować!!!

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, jakubwozniak