“Klimatyczne miejsce”
Trieste Pizza — recenzja

Trieste Pizza
Nr 277 wśród 13 624 Restauracje (Rzym)
Okolica: Monti
Okolica: Monti
Zrecenzowano 10 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo dobra, pieczona na świeżo. Duży wybór i cena bardzo przystępna. Można polecić to miejsce.

Dziękujemy, Klaudia N

Zrecenzowano 29 stycznia 2018

Do Trieste trafiliśmy dzięki recenzjom na Tripadvisor i nie zawiedliśmy się.
Nieduży, fajnie urządzony lokal, w którym serwują pyszne mini-pizze w mini cenach.
Polecam - warto!

Dziękujemy, AGATA B
Zrecenzowano 27 lipca 2017

Polecamy kazdemy, pyszne pizze na kazda pore dnia. Szczegolnie dobre cenowo i smakowo są margharity.

Dziękujemy, Basia_i_Michal
Zrecenzowano 12 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Stara włoska restauracja , wystrój wnętrza taki na 3+ i pewnie na romantyczną kolacje niespecjalni ale jedzenie pyszne

Dziękujemy, mfortecki
Zrecenzowano 22 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na szybką przekąskę w drodze do Koloseum. Pyszna mini-pizza, włoskie piwko i to wszystko w niskich cenach. Polecam.

Dziękujemy, Grzegorz W

Trieste Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Trieste Pizza? Podziel się wrażeniami!