Rzym

“Super!”
I Pizzicaroli — recenzja

I Pizzicaroli
Nr 90 wśród 14 941 Restauracje (Rzym)
Okolica: Parione
Okolica: Parione
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na zdj nie ma wszystkiego, ale jedzenie było pyszne! Polecam każdemu. Nasz koszyk specjałów Włoskich kosztował 10 €. najlepsza recenzja jest to, ze nawet mój mega wybredny narzeczony był zadowolony
Piwo 2,5€, kieliszek wina 2,5€

Dziękujemy, 559kingag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ipizzicaroliroma, Proprietario, I PizzicaroliOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Dziękuję bardzo!
Pozdrowienia od nas wszystkich

Zrecenzowano 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne , polecam deskę special 15€ , pyszna też jest classic 10€ , wino od 19€ w górę polecam wio z Umbri Villa 20 € ( czerwone ) na zdjęciu połączenie dwóch desek .

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Mimiaczek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Stefano O, Proprietario, I PizzicaroliOdpowiedź udzielona 9 października 2018

Pozdrowienia i podziękowania od nas wszystkich!

Zrecenzowano 12 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce z lokalnymi produktami i fajną obsługą. Wszystko było bardzo smaczne. Wspaniałe peccorino i ricotta.
Natomiast nie ma w menu żadnych dań na ciepło (oprócz bruschetty), więc nie nastawiajcie się na obfitą kolację.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, 193konradb
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: I Pizzicaroli R, Proprietario, I PizzicaroliOdpowiedź udzielona 12 marca 2018

Dziękuję bardzo !!!
Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!

Zrecenzowano 1 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo, bardzo klimatycznie.
Właściciel opowiada i doradza co wybrać, lokalne produkty, aromat i smak unosi się aż do zewnątrz!
Polecamy :)

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, MarcinPloch
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: I Pizzicaroli R, Proprietario, I PizzicaroliOdpowiedź udzielona 10 stycznia 2018

Dzięki za wszystko i pozdrowienie od nas wszystkich!

Zrecenzowano 11 września 2017 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, niesamowite wędliny i sery. Wyselekcjonowane wina. Fajny klimat w zacisznej uliczce. Zdecydowanie polecamy!!!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Olga O

Byłeś(-aś) w I Pizzicaroli? Podziel się wrażeniami!