“Smacznie blisko trevi”

Le Lanterne
Zarezerwuj stolik
niedz., 20.10
20:00
Nr 1 965 wśród 14 942 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Centro
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja znajduje się dosyć blisko fontanny di trevi ale w bocznej uliczce. Ale to lepiej bo można odpocząć od tłumów. Poza tym ceny na dużo niższym poziomie. Dania były smaczne chociaż możemy ocenić tylko sałatki bo takowe jedliśmy. Atmosfera przyjazna.

Dziękujemy, 938jarekb

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja, zaledwie 5min od Fontanny di Trevi. Ceny znacznie przystępniejsze niż przy samej fontannie(na pizzy i makaronach różnica 3-5eur). Obsługa bardzo sympatyczna, ale przede wszystkim ŚWIETNE JEDZENIE!
Makaron all’amatriciana pyszny!!!

Dziękujemy, kamils761
Zrecenzowano 12 listopada 2018

Trafiona przypadkowo podczas zwiedzania, w bocznej uliczce. Wrażenia jednak pozytywne. Mimo "włoskiej" nienachalnej obsługi restauracja odebrana pozytywnie. Dania bardzo dobre. Makarony i pizza smakowała naszej całej grupie. Wino o bardzo dużym wyborze, dopasowane do naszych dań. Ceny dostępne więc całość co do sytuacyjnego posiłku jak najbardziej w porządku.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 14fabiant
Zrecenzowano 24 października 2016

Ceny bardzo przystępne, carbonara i panna cotta wprost rozpływało mi się w ustach. Wielki plus za lokalizację. To tylko 5 minut do Fontanny di Trevi, ale jednocześnie w cichej i przepięknej uliczce.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, PatrycjaOlszewska
Zrecenzowano 24 czerwca 2016

Pyszne i tanie jedzenie. Np 2x carbonara to tylko 18 Euro. Nie pobierają Serwisu oraz coperto. Obsługa bardzo miła. Właściciela uśmiechnięta i azjatycka kelnerka to bardzo miła i pomocna osoba. Najlepszy kelner w tym miejscu. Każde danie dobre jakościowo, Kawa bardzo doba a i desery niemałe. Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, pawe_k701

Byłeś(-aś) w Le Lanterne? Podziel się wrażeniami!