“Super 👌”
Pastasciutta — recenzja

Pastasciutta
Nr 20 wśród 84 Szybkie posiłki (Rzym)
Okolica: Watykan/Borgo
Okolica: Watykan/Borgo
Zrecenzowano 14 września 2019

Makarony robione na bieżąco. 6 opcji sosów do wyboru. Pyszne jedzenie i nie drogie €6-€8 za porcje ktora sie najeść mozna. Blisko Vatykanu.

Dziękujemy, MonikaOwl

Zrecenzowano 8 września 2019

Polecam. Bardzo Dobry makaron w dobrej cenie 5-7euro. Makaron robiony na naszych oczach. Wybór 8 standardowych opcji plus dwie opcje "makaronu dnia"

Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy bardzo zadowoleni z past serwowanych w Pastasciutta. Domowy makaron oczywiście al denté z pysznymi sosami bądź pesto. Szybka obsługa. Za 6 € najadłem się na długie godziny. Oczywiście popijałem zimny Pieroni

Dziękujemy, 3991bone
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Miejsce znaleźliśmy przypadkiem w drodze do Watykanu.I był to strzał w 10. Najlepszy domowej roboty makaron jaki jadłam :)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Iwona B
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

W porównaniu z lokalem przy Watykanie lokal jest przestronniejszy, a jedzenie nie jest podawane na papierowych talerzach. Czysta toaleta i miła obsługa. Lokal wart polecenia.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Poppi1975

Byłeś(-aś) w Pastasciutta? Podziel się wrażeniami!