“Makabra”
Pasta Imperiale — recenzja

Pasta Imperiale
Nr 49 wśród 89 Szybkie posiłki (Rzym)
Okolica: Monti
Okolica: Monti
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017

Zamówiliśmy 4 różne potrawy, z czego 3 oddaliśmy bo nie nadawały się do jedzenia. Przesolone i zbite w jedną miękką grudę gnocchi, również przesolone ale tym razem twarde i niedogotowane ravioli ze szpinakiem i sandwich bez smaku, twardy i zbyt słony. jedynie spaghetti bolognese dało się zjeść albo może mój mąż był bardzo głodny ?

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, D0r0ta73

Zrecenzowano 27 lipca 2017

Przede wszystkim z sosów polecam pesto i pomidorowy, gnocchi z pesto to poezja. Miła obsługa i można wziąć na wynos. Ceny bardzo przystępne :)

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Basia_i_Michal
Zrecenzowano 6 marca 2017

Kolejny raz zawitaliśmy do Pasta Imperiale i kolejny raz nie zawiedliśmy się. pyszne makarony i sosy. :)

Termin wizyty: marzec 2017
1  Dziękujemy, Rzymm
Zrecenzowano 14 stycznia 2017

Dobry stosunek ceny do jakości. Krótki okres oczekiwania na danie. Trochę mało miejsca w lokalu. Dobre usytuowanie

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Gosia P
Zrecenzowano 21 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Pysznie i nie drogo :) bardzo dobry Home made makaron i bardzo duży wybór sosów . Mozna miksować wszystko pod siebie :) polecam

Termin wizyty: sierpień 2015
2  Dziękujemy, sowaes

Pasta Imperiale — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pasta Imperiale? Podziel się wrażeniami!