Rzym

“Polecam!”
Borgo 139 — recenzja

Borgo 139
Nr 17 wśród 14 941 Restauracje (Rzym)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Okolica: Watykan/Borgo

Polecam! Dobre jedzenie w miarę dobrej cenie. Bardzo miła obsługa. Blisko Watykanu. Idealne po wycieczce po Watykanie.

Dziękujemy, pawe_p622

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie jest naprawdę tanie a obsługa jest bardzo miła gorąco polecam jeśli szukacie lokalu z dobrym i tanim jedzieniem

Dziękujemy, danielbQ4998FE
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Borgo_Pio_139, Proprietario, Borgo 139Odpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowny gościu, dziękuję za miłą recenzję, która uczyni nas dobrą reklamą, ale będzie bardzo pomocna dla kolejnych podróżników. Dziękujemy również za wybranie nas spośród wielu, służenie Tobie było przyjemnością! dzięki

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieszkam w okolicy od kilku miesięcy i bardzo polecam. Świetne kanapki za dobrą cenę. Do tego najlepsza obsługa w okolicy. Jest to najlepszy lokal na Borgo Pio. Nie przygotowują posiłków dla jednodniowego turysty tylko jakby gotowali dla siebie. Do tego czysto i składniki zawsze świeże. Polecam

Dziękujemy, Kasia1920
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Borgo_Pio_139, Proprietario, Borgo 139Odpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Cześć Kasiu, twoja miła recenzja bardzo mnie ucieszyła. Dziękuję za twoją opinię i dziękuję za cudowne uśmiechy, które mi dajesz za każdym razem, gdy wracasz lub wychodzisz z domu. Zawsze jesteś tu mile widziany. dzięki

Zrecenzowano 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre kanapki i spoko ekipa w lokalu. :) Polecam na szybki wypad do Rzymu. Wziąć kanapkę i ruszyć w drogę.

Dziękujemy, marcin-urbanflavour
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Borgo_Pio_139, Proprietario, Borgo 139Odpowiedź udzielona 11 czerwca 2019

Dzień dobry! Dziękujemy za wspaniałą recenzję i za wybranie nas spośród wielu w drodze. Doręczanie ci było prawdziwą przyjemnością

Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne panini z tunczykiem w dobrej cenie. Mily wlasciciel i przyjemny wystroj lokalu. Na pewno tu wrocimy.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, benia1994
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Borgo P, Proprietario, Borgo 139Odpowiedź udzielona 19 sierpnia 2018

Bardzo się cieszymy, że z nami wszystko w porządku, jeśli jeszcze raz, obiecujemy bardzo dobrą obsługę. dzięki

Borgo 139 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Borgo 139? Podziel się wrażeniami!