“Tanio i smacznie”
Borgo 139 — recenzja

Borgo 139
Nr 20 wśród 14 714 Restauracje (Rzym)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Okolica: Watykan/Borgo
Zrecenzowano 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre kanapki i spoko ekipa w lokalu. :) Polecam na szybki wypad do Rzymu. Wziąć kanapkę i ruszyć w drogę.

Dziękujemy, marcin-urbanflavour
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Borgo_Pio_139, Proprietario, Borgo 139Odpowiedź udzielona 11 czerwca 2019

Dzień dobry! Dziękujemy za wspaniałą recenzję i za wybranie nas spośród wielu w drodze. Doręczanie ci było prawdziwą przyjemnością

Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne panini z tunczykiem w dobrej cenie. Mily wlasciciel i przyjemny wystroj lokalu. Na pewno tu wrocimy.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, benia1994
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Borgo P, Proprietario, Borgo 139Odpowiedź udzielona 19 sierpnia 2018

Bardzo się cieszymy, że z nami wszystko w porządku, jeśli jeszcze raz, obiecujemy bardzo dobrą obsługę. dzięki

Zrecenzowano 24 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam ten bar. Dobre kanapki, świeże składniki i pieczywo. Piwo polecam azzuro chyba lepsze od peroni. Miły kucharz nie narzuca się a na koniec zapytał czy nam smakowało to bardzo miłe z jego strony i dość profesjonalne.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Trail775169
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Borgo P, Proprietario, Borgo 139Odpowiedź udzielona 7 czerwca 2018

Drogi gościu, dziękuję za poświęcenie nam tej wspaniałej recenzji, jesteś miły i uprzejmy. Do zobaczenia wkrótce!

Zrecenzowano 10 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Male miejsce troche na uboczu, jednak warto przyjsc, swietne panini, mila obsluga w dodatku pan mowil po Polsku. Polecam z pewnoscia:)

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, L9477HDmateuszm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Borgo P, Proprietario, Borgo 139Odpowiedź udzielona 1 stycznia 2019

Thank you for the wonderful review and for choosing us among the many in the area. Thank you so much and see you soon

Zrecenzowano 17 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre Panini, dobre świeże mieso, świeże bułki i dodatki, miła i przystępna obsługa. Polecam!

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, 222bf

Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję za wybranie nas i zasugerowanie nam kolejnych gości. Ciepłe powitanie od wszystkich pracowników!

Borgo 139 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Borgo 139? Podziel się wrażeniami!