“Autentyczna włoska kuchnia”
saltimbocca — recenzja

saltimbocca
Nr 182 wśród 14 928 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Ponte

Pyszna autentyczna włoska kuchnia! Nadal blisko turystycznych miejsc, a już nie „z jedzeniem pod turystów”, na które się wcześniej nacinaliśmy... Byliśmy w Saltimbocca” dwa razy i jeszcze się wybieramy :) pyszna pizza, lasagne. Obsługa na tyle elastyczna, że przygotowała dla córki spaghetti bolognese, mimo że dania nie ma w karcie. Szczerze polecam, teraz nawet nadrabiamy drogi, żeby dobrze i bezpiecznie zjeść.

1  Dziękujemy, 195agata_

Zrecenzowano 18 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Chyba najlepsza pizza jaką jadłam w Rzymie oraz przepyszne gnocchi! Jeśli ktoś ma dość pizzy i chce zjeść coś włoskiego to polecam gnocchi z pesto i na 100 % będziecie zadowoleni. Obsługa przemiła!

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, C7565FXjoannam
Zrecenzowano 7 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniale jedzenie, dobra obsługa i doskonała atmosfera. Najlepsze co jadłem do tej pory w Rzymie. Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, sass_gu
Zrecenzowano 25 lutego 2017

Bardzo dobry obiad (z dziećmi), sympatyczna obsługa. Wyśmienity deser. Wszyscy byliśmy zadowoleni z obiadu.

Termin wizyty: luty 2017
2  Dziękujemy, Slawek2015
Zrecenzowano 11 września 2016

Po usilnym poszukiwaniu dobrego jedzenia w Rzymie (co okazało się wcale nie takie łatwe, momo setek restauracji) znalazłyśmy znaczek - rekomendowane przez TA. Weszłyśmy i teraz już wiem, skąd ta rekomendacja. Jedzenie smaczne, obsługa sympatyczna, z poczuciem humoru, ciekawe wnetrze i do tego bardzo dobra cena. Też rekomenduję.

Termin wizyty: kwiecień 2016
Dziękujemy, dansad3

saltimbocca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w saltimbocca? Podziel się wrażeniami!