“Mała knajpka, kanapki na wynos”
Pane & Vino — recenzja

Pane & Vino
Nr 193 wśród 14 942 Restauracje (Rzym)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Okolica: Monti

Mała knajpka, kanapki na wynos strzał w dziesiątkę! Szynki pieczone, mozarella i pomidorki Cena jest adekwatna do jakości kanapek ☺️

Dziękujemy, 481karolinag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: fabiod63, Responsabile relazioni pubbliche, Pane & VinoOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Grazie

Staff Pane & Vino

Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecamy wraz z mężem. Super atmosfera chociaż lokal malutki jednak na stolik nie czekaliśmy jakoś długo. Na koniec mogliśmy pozostawić pamiątkowy podpis na ścianie. Właściciel to jakiś pozytywny wariat :)

Dziękujemy, genowefag2017
Zrecenzowano 22 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie totalny sztos, właściciel super facet, z którym można pośmieszkować.
Polecam kanapkę Poppea

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, MateuszL755
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: fabiod63, Public Relations Manager, Pane & VinoOdpowiedź udzielona 22 lutego 2019

Thanks

Zrecenzowano 31 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam ten lokal. Są 2 rodzaje kanapek w cenach 6 i 8 euro. Bardzo smaczne i syte. Zaspokoi wasz głód na dobre kilka godzin. Osobiście polecam kanapkę Nerona ;)

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, K2338UMadamg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: fabiod63, Responsabile relazioni pubbliche, Pane & VinoOdpowiedź udzielona 10 stycznia 2019

Thanks

Zrecenzowano 29 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie odradzam. Dostałam samą bułkę z sałatą, pomidorem i serem. Bez żadnego sosu, przypraw, nic. Rozumiem, że były tłumy, ale bez przesady.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, wiolamz

Pane & Vino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pane & Vino? Podziel się wrażeniami!