Rzym

“Pyszna pizza”
Antico Forno Roscioli — recenzja

Antico Forno Roscioli
Nr 7 wśród 352 Piekarnie (Rzym)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Dostawa
Okolica: Parione
Zrecenzowano 12 września 2019

Pizza pyszna i świeża sprzedawana na kg Polecamy tez carbonare za 8 euro i pyszne ciastka biscotti z migdałami

Dziękujemy, Wioleta N

Zrecenzowano 5 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Na lokal trafiliśmy przypadkiem przechadzając się uliczkami.
Myśleliśmy, że to tylko piekarnia.
W środku okazało się że poza świetnym pieczywem jest jeszcze świetna pizza.
Jest ona robiona na bieżąco zarówno w wersjach mięsnych jak i Vege.
Duży wybór, wiele ciekawych połączeń smakowych.
Wróciliśmy tam kolejnego dnia :)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza jest rzeczywiście bardzo smaczna, świeża, na chrupiącym spodzie. Natomiast państwo z obsługi zachowywali się tak, jakby chcieli, żebyśmy wzięli już tę pizzę i spadali. Pierwszy raz w Rzymie poczuliśmy się jak intruzi.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, BeataD917
Zrecenzowano 19 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Super pizza blisko najważniejszych atrakcji. Kruchy spód i świetne składniki. Nie jedliśmy lepszej w Rzymie

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 380paulinak
Zrecenzowano 27 kwietnia 2018

Lokal w samym centrum miasta ze wzglądu na popularność mocno oblegany. W rzeczywistości jest to pizzerio-piekarnia, która w ofercie ma pizzę w wielu smakach oraz wypieki jak chleb,ciastka i ciasta. Najpopularniejsza jest jednak pizza, którą je się głównie na stojąco albo na hokerach barowych. To nie jest restauracja na randkę czy wieczorną kolację. Często trzeba stać w kolejce jak w piekarni. Do wyboru jest zawsze kilka rodzajów pizzy, która jest długa na ok 2-3 metrów i cięta nożyczkami. A ponieważ sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, nie jest w ogóle odgrzewana.

Ciekawostką jest to, że ciasto podobne jest do tego co u Bonci (dla mnie najlepsza Pizza w Rzymie) i jest inne od tych, które do tej pory znałem. Jest takie pulchne i grube ale ponieważ wypełnione jest porami powietrza to jest w miarę lekkie.

Najważniejsze 4 komponenty perfekcyjnej pizzy oceniam następująco. Ciasto 4, sos 4 (bardzo dobry i soczysty ale chowa się do tego od Bonciego), Ser 4, składniki 5. Przede wszystkim pizza z salsicią (surowa kiełbasa, która po zapieczeniu na pizzy jest rewelacyjna) i pieczrkami smakuje fantastycznie.Mega klasyczną pizzą jest pizza Rossa, która składa się tylko z ciasta i sosu i smakuje na prawdę dobrze co polecam.

Nie jest super tanio jak na Rzym i jeśli chcemy się najeść to musimy na głowę liczyć 10 EUR. Ale jakość kosztuje.

FAKTOR REKOMENDACJI/POWROTU BofG (0-100%): 70%

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, BUNCHofGRAPES

Antico Forno Roscioli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Antico Forno Roscioli? Podziel się wrażeniami!