“Fantastyczna knajpka”
Cajo e Gajo — recenzja

Cajo e Gajo
Nr 175 wśród 14 935 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Trastevere

Polecam tą restauracje na Trastevere, aż nie chciało się stamtąd wychodzić. Bardzo dobra i miła obsługa, pyszne wino oraz Carbonara. Pozdrawiamy dwie dziewczyny, które nas obsługiwały - Erika & Michele.

Dziękujemy, DawidReniu13

Pyszne jedzenie, cudowna atmosfera, od wejścia czujesz się mile widziany, przesympatyczna Pani Jola (pozdrawiamy, dziękujęmy) i reszta obslugi. Polecam, na pewno wrócę!

Dziękujemy, Paulina_eni

Przytulna, klimatyczna restauracja położona w przepięknym Zatybrzu z przemiłą obsługą wśród której wyróżnia się Pietro ❤️, który staje na rzęsach, aby goście byli zadowoleni
Przystępne ceny jak na Rzym

Dziękujemy, A5042ACmartal

Bardzo polecamy to miejsce, przepyszne jedzenie,chyba najlepsze jakie jedliśmy będąc na krótkim wypadzie w Rzymie, typowo włoski klimat ahaaa pyszne deserki❤️❤️

1  Dziękujemy, maria s

Warto wyrwać się kawałek dalej od ścisłego centrum, pyszne jedzenie, ceny bardzo przystępne, miła i otwarta obsługa Danilo

Dziękujemy, 6marcing

Cajo e Gajo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cajo e Gajo? Podziel się wrażeniami!