“polecamy”
Cajo e Gajo — recenzja

Cajo e Gajo
Nr 174 wśród 14 938 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Trastevere
Zrecenzowano 1 września 2019

To miejsce odwiedziłam kilka razy, bardzo dobre jedzenie (polecam w szczególności cacio e pepe), sympatyczna obsługa ( Michelle/Sara/Jack/Giulia). Dodatkowo po posiłku kelner przynosi ciasteczka i digestivo. Ceny przystępne.

Dziękujemy, dominika-cichocka

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce w doskonalej lokalizacji. Pizza i carbonara były fantastyczne. Dziekuje za obslugę dla Sary, Michelle i Alexa. Byliście świetni :)

Dziękujemy, Maria D
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Smaczna pizza do tego obsługa po polsku :) po posiłku 2kieliszki na trawienie. Daniele i Jolanta dają rade

Dziękujemy, Maciej K
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie, przemiła i obsługa (również w języku polskim). Dodatkowo po posiłku ciasteczka i wodeczka gratis. Dziękujemy za świetną obsługę Danilo.

Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Bardzo przyjemna restauracja, jedzenie pyszne, szybko podane. Czas oczekiwania na stolik uprzyjemnił nam Danilo podając nam mały kieliszek prosecco. Obsługiwał nas Mateo, obsługa w 100% profesjonalna. Na pewno jeszcze tu wrócimy! :)

Dziękujemy, ewelina_ksa

Cajo e Gajo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cajo e Gajo? Podziel się wrażeniami!