“Fajne miejsce”
Caffè Bianco — recenzja

Caffè Bianco
Nr 1 827 wśród 13 326 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Navona/ Pantheon/ Campo de’ Fiori
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu przypadkiem. Przechodząc obok nasz wzrok przyciągnęła reklama menu specjalnego. Zdecydowaliśmy się zająć stolik i to była naprawdę dobra decyzja! Klasyczne włoskie smaki, przystępne ceny i miła obsługa. Na pewno nikt nie wyjdzie stąd głodny!

Dziękujemy, Gosia K

Zrecenzowano 31 sierpnia 2016

skorzystaliśmy w tej restauracji z Special Menu, bruschetta była pyszna i nieprzypalona, do tego mała sałatka z pomidorkami i kukurydzą, solidna porcja makaronu z wołowym rogout oraz bardzo serowa pizza, polecam też skorzystanie z oferty koktaili

Dziękujemy, Marta J
Zrecenzowano 3 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra zupa, pizza oraz lasagne. Wszystko podane na gorąco. Na tle innych restauracji robi różnicę. Naprawdę warto spróbować. Polecam

Dziękujemy, Mariusz S
Zrecenzowano 15 października 2015 z urządzeń przenośnych

Dobre, tanio i bardzo miła obsługa:) free wifi. Można wygodnie usiąść i wypić pyszna kawke i zjeść muffinke

Dziękujemy, Karolina P
Zrecenzowano 4 sierpnia 2014

Jedzenie jest bardzo dobre i za niewygórowaną cenę. Obsługa też jest miła i szybka.Jeśli będę jeszcze kiedyś w Rzymie, to na pewno odwiedzę.

• Atmosfera
Dziękujemy, Madzia2013

Caffè Bianco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Caffè Bianco? Podziel się wrażeniami!