“Super restauracja! Wrócę tu na pewno👍”

Ristorante Campo de Fiori
Rezerwuj z
Ristorante Campo de Fiori nie ma wolnych stolików w wybranym terminie. Wybierz inny termin lub wyszukaj restaurację z wolnymi stolikami.
Wybrany czas już minął.
Nr 689 wśród 13 341 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Navona/ Pantheon/ Campo de’ Fiori
Zrecenzowano 17 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce na spędzenie miłego czasu! pyszne jedzenie! przemiła obsługa! Zwłaszcza profesjonalny manager! Polecam wszystkim!!!

Dziękujemy, Renata K

Zrecenzowano 13 lipca 2017

Restauracja oferuje pizze z pieca opalanego drewnem, mimo, że nie jestem miłośniczką pizzy to zjadłam ją z prawdziwą przyjemnością. Natomiast potrawy z makaronów są prawdziwą poezją, smaczne i pachnące, przygotowane ze świeżych owoców morza, warzyw lub mięsa. Homar podany ze świeżym makaronem był wyśmienity, prawdziwa uczta podniebienia. Dyrektor sali zawsze był bardzo pomocny przy wyborze wina, które było bardzo dobre. W ciągu naszego pobytu wracałyśmy do tej restauracji żeby spróbować za każdym razem jeszcze czegoś innego i nigdy nie zdarzyło się żeby coś nam nie smakowało. Obsługa restauracji tworzy wspaniałą rodzinną atmosferę, zawsze uśmiechnięci i pomocni w każdej chwili. Na pewno będę tam wracać przy każdym pobycie w Rzymie

1  Dziękujemy, antena
Zrecenzowano 7 maja 2017

Świetna pizzeria, może nie jest najtaniej, ale obsługa i jedzenie bardzo dobre. Pizzeria jest w bocznej uliczce, ale zwiedzając bazarek na Campo de Fiori warto zajrzeć i zjeść coś pysznego. Pamiętajcie tylko, że duże piwo to u nich 1 litr :-)

Dziękujemy, Ela1975M
Zrecenzowano 15 listopada 2016

Moim zdaniem lokal ma szansę na wygranie konkursu na najlepszą pizzę w Rzymie.
Przede wszystkim wyśmienite ciasto!
Lokalizacja w urokliwej uliczce tuż Campo de Fiori to też jego atut.

Dziękujemy, Mateusz D
Zrecenzowano 5 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pasta jaka jadłam <3 polecam frutti di mare :) Pizza również przepyszna! Klimat typowo włoski, wszystko na 6+ <3 Pozdrawiamy :)

Dziękujemy, Roksana O

Ristorante Campo de Fiori — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ristorante Campo de Fiori? Podziel się wrażeniami!