“Smacznie i miło.”

Prosciutteria Cantina Dei Papi Trevi
Nr 18 wśród 89 Szybkie posiłki (Rzym)
Kuchnie: Włoska, Winiarnia
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Centro
Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Włoski klimat w najlepszym wydaniu. Fantastyczna deska lokalnych smakołyków, do tego butelka Chianti. Cena dla dwóch osób - 36€, wrażenia smakowe - bezcenne.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Martyna S

Zrecenzowano 13 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Prawdziwy włoski klimat, przepyszne jedzenie, świetna obsługa. Raj dla podniebienia, a do tego przystępna cena :)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Agnieszka T
Zrecenzowano 29 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Choć ceny jak na Rzym są dość niskie to miejsce te najlepsze jest na degustacje, śniadania. Polecamy szczególnie deskę włoskich przysmaków razem z winem (cutting board). W małej wersji kosztuje 10 EUR i jest smakowitym, tradycyjnie włoskim rozpoczęciem dnia.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Przemek S
Zrecenzowano 13 sierpnia 2016

Lokal bardzo ciasny, można spodziewać się kolejki przed wejściem, w środku dość duszno. Pyszne aperitivo wynagradza wszystko. Za 10 euro mała deska specjałów zdecydowanie wystarcza dla dwóch osób. Poza różnymi szynkami i serami znajdziemy trochę oliwek, sałaty, melona i ciekawe pasty do chleba. Do tego vino della casa i wniebowzięcie gotowe :)

Termin wizyty: lipiec 2016
1  Dziękujemy, Natalia Ś
Zrecenzowano 13 lipca 2016

Knajpkę znalazłam na Tripadvisor i postanowiliśmy ja sprawdzić podczas wizyty w Rzymie. Miejsce świetne, klimatyczne, z dobrym jedzeniem. w środku tygodnia po południu prawie puste (widząc recenzje byliśmy nastawieni na kolejki). Bardzo polecam.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Sylwia_Piechucka

Prosciutteria Cantina Dei Papi Trevi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prosciutteria Cantina Dei Papi Trevi? Podziel się wrażeniami!