“Coś innego”

Prosciutteria Cantina Dei Papi Trevi
Nr 18 wśród 89 Szybkie posiłki (Rzym)
Kuchnie: Włoska, Winiarnia
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Centro
Zrecenzowano 18 marca 2016

Dobre miejsce na lunch . Możliwość posmakowania serów i prosciutto. Dobra obsługa.
Ogólna ocena pozytywna.

Termin wizyty: marzec 2016
Dziękujemy, ataborski

Zrecenzowano 7 stycznia 2016

Bardzo polecam!
Pyszne wino, sery i wędliny. Znajdzie się tutaj również talerz z daniem ciepłym w chłodniejsze dni. Fantastyczny klimat i obsługa.
Aby się dostać do środka z pewnością należy być uzbrojonym w cierpliwość, bo miejsce jest malutkie i bardzo oblegane.

Termin wizyty: grudzień 2015
3  Dziękujemy, Sylwia_P-C
Zrecenzowano 30 listopada 2015

Miejsce znalezione przez przypadek, a doznaliśmy niezapomnianych i nieprzekłamanych wrażeń! Wspaniałe smaki Italii, zarówno szynki, sery jak i wina. Polecamy wszystkim, którzy mają ochotę na przepyszną przekąskę!!!

2  Dziękujemy, anna_glowa
Zrecenzowano 30 listopada 2015

Z żoną zawitaliśmy do restauracji, gdy zobaczyliśmy jej wystrój. Takiego miejsca szukaliśmy. Na miejscu można było napić się lokalnego białego wina i spróbować desek z różnymi wędlinami. Do wyboru są 3 rozmiary. Z żoną wzięliśmy 2 razy po średniej desce. Wypiliśmy 2 butelki wina. Było super. A ludzie ustawiają się w kolejkę by wejść do środka. Restauracja jest mała ale ma niesamowity klimat. I te wiszące nad głową gigantyczne nogi, które dojrzewają. Super!

3  Dziękujemy, Daniel K
Zrecenzowano 16 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Miejsce które każdy powinien odwiedzić przyjeżdżając do Rzymu.Wspaniałe jedzenie w niecodziennym stylu podane zasługuje na wyróżnienie.Polecam

3  Dziękujemy, Robert K

Prosciutteria Cantina Dei Papi Trevi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prosciutteria Cantina Dei Papi Trevi? Podziel się wrażeniami!