“Miejsce pełne smakołyków...”

Prosciutteria Cantina Dei Papi Trevi
Nr 19 wśród 89 Szybkie posiłki (Rzym)
Kuchnie: Włoska, Winiarnia
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Centro
Zrecenzowano 30 listopada 2015

Miejsce znalezione przez przypadek, a doznaliśmy niezapomnianych i nieprzekłamanych wrażeń! Wspaniałe smaki Italii, zarówno szynki, sery jak i wina. Polecamy wszystkim, którzy mają ochotę na przepyszną przekąskę!!!

2  Dziękujemy, anna_glowa

Zrecenzowano 30 listopada 2015

Z żoną zawitaliśmy do restauracji, gdy zobaczyliśmy jej wystrój. Takiego miejsca szukaliśmy. Na miejscu można było napić się lokalnego białego wina i spróbować desek z różnymi wędlinami. Do wyboru są 3 rozmiary. Z żoną wzięliśmy 2 razy po średniej desce. Wypiliśmy 2 butelki wina. Było super. A ludzie ustawiają się w kolejkę by wejść do środka. Restauracja jest mała ale ma niesamowity klimat. I te wiszące nad głową gigantyczne nogi, które dojrzewają. Super!

3  Dziękujemy, Daniel K
Zrecenzowano 16 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Miejsce które każdy powinien odwiedzić przyjeżdżając do Rzymu.Wspaniałe jedzenie w niecodziennym stylu podane zasługuje na wyróżnienie.Polecam

3  Dziękujemy, zoo1978
Zrecenzowano 1 września 2015

Byliśmy w czworo, bruschetty, sery, wędliny, owoce - pyszne najlepsze miejsce jakie znaleźliśmy do skosztowania tamtejszych wyrobów. Pyszne było wszystko a miejsce bardzo klimatyczne. Mało miejsc do siedzenia ale i tak warto odwiedzić i poczuć ten smak. PALCE LIZAĆ

Termin wizyty: sierpień 2015
2  Dziękujemy, Bizzyventure
Zrecenzowano 19 lipca 2015

Niesamowity talerz "wszystkiego po trochu" - włoskie wędliny, sery, trochę warzyw. Wszystko pyszne. Lokal bardzo mały... radzę przyjść przed stricte wieczorową porą. Muzyka w lokalu trochę za głośna, reszta bez zarzutu ;)

Termin wizyty: lipiec 2015
3  Dziękujemy, madziks

Prosciutteria Cantina Dei Papi Trevi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prosciutteria Cantina Dei Papi Trevi? Podziel się wrażeniami!