Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Świetne miejsce aby połączyć zwiedzanie miasta z rodzinnym wypoczynkiem. Dużo przestrzeni, plac zabaw, basen - cały teren zadbany i czysty. Po zwiedzaniu miasta w upalne dni odpoczynek przy basenie i kąpiel to super sprawa :)
Domki 4-5 osobowe mają już swoje lata ale wszystko jest sprawne. Restauracja na terenie campingu oferuje bardzo smaczne dania. Wieczorami bywało dość głośno więc warto poprosić o domek w spokojniejszym miejscu z dala od baru i restauracji.
Na przeciwko campingu duży market w którym można zrobić zakupy w na prawdę przystępnych cenach.

Dziękujemy, karoo_pe
Zrecenzowano: 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Camping Village Roma to super sprawa ! Kemping który wynajmowaliśmy był czysty, pachnący, w nowoczesnym stylu, na prawdę... nie ma się do czego przyczepić. Lokalizacja super jako baza wypadowa do Rzymu. Wychodząc z kempingu jest przy bramie autobus którym dostaniesz się do Rzymu.
Z kempingu jeździ też bus, który zabiera gości prawie pod sam Watykan. Jeździ kilka razy dziennie. Na terenie ośrodka jest restauracja i basen! Na przeciwko po drugiej stronie ulicy znajduje się Market Panorama w którym znajdziesz wszystko i ceny są super.
Polecam :)

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Juliette C
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018

Świetna lokalizacja, wszystko na wyciągniecie ręki.Przystanek autobusowy, blisko do marketu, rewelacyjne domki, na miejscu basen, restauracja. Do Watykanu ok. 800 metrów. Do tego rewelacyjne ceny przy wcześniejszych rezerwacjach. Polecam.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, choinka75
Zrecenzowano: 10 lipca 2018

Bardzo dobra lokalizacja jako baza wypadowa do zwiedzania Rzymu, 10 min piechotą do dworca kolejowego 1 przystanek na bilecie komunikacji miejskiej i jesteśmy w Watykanie. Domki superior wysokiej klasy z klimatyzacją aczkolwiek przydalaby sie lodówka. Basen oraz plac zabaw dla dziecka bardzo dobra opcja jako odpoczynek popoludniowy po zwiedzaniu. Minusem mogą być okresowe braki prądu popołudniami uniemożliwiające włączenie klimatyzacji.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze domki to typ superior. Polecam każdemu!
Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, PawelO_13
Zrecenzowano: 9 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Miło zaskoczyła mnie czystość w pokoju i w łazience oraz czysta pościel. Wspaniała atmosfera, urokliwe miejsce do odpoczynku po całodziennym spacerze po Rzymie a także relaksu na miejscu, ze względu na duży basen i mnóstwo zieleni i kwiatów polecam. Cena adekwatna do oferty. Jedyny minus brak czajnika w pokoju

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, lolek15