Zrecenzowano: 24 maja 2018

Przyjemny hotel ale nie wszystko dzialało jak należy. Przy zameldowaniu się, pracownilk pracował tak jakby chciał a nie mógł. Zamowiłem do pokoju drinka z baru niestety Pan zapomniał i nie przymniosł - kiedy zapytałem dlaczego - zapomniał bo pracuje od samego świtu. czaru goryczy dopełniło to ze w 2 osobowym pokoju były tylko jedne klapki, i brakowało mydła pod prysznicem.

Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, RafalR150
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: IBIS STYLES R, Lo staff, Ibis Styles Roma EurOdpowiedź udzielona 26 maja 2018

Dear Rafal,

thank you for your comment!

We're sorry if the service was not good or if you missed something during the stay but we always suggest to our guests to ask to the

reception staff for any problem or doubt.

Best regards,

The staff

Zrecenzowano: 22 stycznia 2017

Średnia plus, to moja opinia. Faktycznie niezła lokalizacja, 10 min od metra do centrum. Jakkolwiek budynek ma już swoje lata i to daje się wyczuć. Oczywiście sam w sobie budynek oraz pokoje są czyste oraz zadbane, ale widać gdzieniegdzie zużycie. Jak dla mnie sporym minusem jest wielkość pokoi; są relatywnie małe i nie posiadają wielu schowków oraz szafy na rzeczy. Dokuczająca jest głośno działająca klimatyzacja, więc na noc trzeba ją wyłączać.
Największym minusem jest brak czajnika-kubków w pokoju. Na herbatę/kawę hotel zaprasza do pomieszczenia obok recepcji.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepszy widok jest z pięter 5-6. Polecam pokoje z numerami parzystymi, są skierowane na płd wsch z widokiem na część Rzymu.
Termin pobytu: styczeń 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Bartit
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: IBIS STYLES R, Staff Ibis Styles Roma Eur, Ibis Styles Roma EurOdpowiedź udzielona 18 listopada 2017

Dear Guest,

thank you for the review!
We hope to see you again in our hotel!
Best regards,
Staff Ibis Styles Roma Eur

Zrecenzowano: 24 listopada 2015

Świetny hotel niedaleko stacji metra, także dobrze połączony z centrum Rzymu. Pokoje przestronne, ładne, jasne, komfortowe. Posiłki bardzo smaczne a obsługa sympatyczna. Hotel posiada rownież parking.

Termin pobytu: maj 2015
Dziękujemy, Natalia S
Zrecenzowano: 13 lutego 2015

Nowe ładnie urządzone pokoje, niektóre pokoje z balkonem, jednak w lutym widok bez rewelacji. W hotelu dobrze działające WiFi, strefa dla dzieci, przyjemny bar,restauracja standardowa, śniadania smaczne.

Termin pobytu: luty 2015
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, marekjes
Zrecenzowano: 1 września 2014

Hotel okazał się ogromnym zawodem. Położenie w dzielnicy Eur z dala od stacji metra nie zapewnia wygodnego dojazdu do centrum miasta.

Obsługa hotelu chyba się jeszcze uczy i nie zawsze potrafi odpowiednio zachować się w stosunku do gości.

Korytarze hotelowe mają poobijane ściany. Drzwi pokoju w którym mieszkaliśmy miały odbite brudne ręce przez cały nasz pobyt i nikt się tym nie przejął.

Pokoje małe. Nasza czteroosobowa rodzina dostała pokój o powierzchni ok. 20m. Postawiono tam dwa podwójne łóżka także dzieci musiały spać razem w łóżku stojącym 20cm od naszego.

Zapewniano nas, że pokój jaki otrzymujemy jest cichy, tymczasem otwarcie okna uniemożliwiało sen.

W łazience urwane drzwi prysznica zreperowano po dwóch dniach naszego pobytu.

Śniadania proste ale wystarczające, bez polotu.

Z całą pewnością nie zamierzamy tam wrócić.

Termin pobytu: sierpień 2014
Dziękujemy, sebastians734