“Warto”

Origano Trevi
Zarezerwuj stolik
wt., 16.07
20:00
Nr 1 187 wśród 14 697 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Lunch, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Colonna
Zrecenzowano 5 grudnia 2016

Mimo, że restauracja położona jest w bardzo turystycznej części miasta to nie jest nastawiona tylko i wyłącznie pod turystykę. Można tu naprawdę dobrze zjeść. Porcje idealne pod względem ilości, gnocchi ze szpinakiem i ricottą pyszne :) Warto wcześniej zarezerwować stolik bo widziałam, że sporo ludzi czekało pod drzwiami aż się coś zwolni. Obsługa bardzo sympatyczna :)

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, D0r0ta73

Zrecenzowano 18 września 2016 z urządzeń przenośnych

... I w świetnej lokalizacji.
Niedaleko schodów Hiszpański i Piazza Spagna.
Polecam wszystkim pizzę i makarony!!!

Termin wizyty: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, qbazaw
Zrecenzowano 1 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie wybraliśmy menu za 12 eu za osobę w tej cenie mieliśmy sałatkę, pizzę lub pastę dowolnie wybrana z menu, małe piwo lub napój i kawę. Jedzenie smaczne, wystrój przyjazny dla oka. Polecam, mega plus za lokalizacje

Termin wizyty: marzec 2016
Dziękujemy, Alicja L
Zrecenzowano 26 lutego 2016

Miła obsługa, nie czeka się długo na zrealizowanie zamówienia. Jedzenie pyszne, ceny nie są wygórowane. Polecam ...

Termin wizyty: luty 2016
Dziękujemy, 1404Renia
Zrecenzowano 18 października 2015 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i pomocna obsługa, jedliśmy lunch i nie było problemu nawet z domówieniem foccaci na szybko. Pyszne przystawki i stosunkowo duże porcje za rozsądną cenę. Dobre wino musujące. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie. Nowy lokal z pomysłem i organiczną kuchnią.

Termin wizyty: październik 2015
2  Dziękujemy, Michał J

Origano Trevi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Origano Trevi? Podziel się wrażeniami!