“Warto spróbować”

Da Vittorio a Trastevere
Zarezerwuj stolik
pt., 18.10
20:00
Nr 697 wśród 14 938 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Pizza
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Trastevere
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy na szybki obiad, zostaliśmy na dłużej. Lepszego spagetti carbonara nie jadłam, oczywiście z domowym makaronem. Ceny przyzwoite, średnia cena za danie 10€. Plus za miłą obsługę i kieliszek limoncelli na koniec

Dziękujemy, 130emilak

Zrecenzowano 28 października 2018

Usiedliśmy na kolację. Zjedliśmy różne pizze. Wszystkie średniej jakości. Cena umiarkowana. Z braku laku, można skorzystać.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, JACEK U
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świetny domowy makaron. Restauracja potrafi pozytywnie zaskoczyć, nie wyglada, ale smakuje doskonale! Pysznie! Polecam!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, judytaw2018
Zrecenzowano 1 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Jedlismy w kilku miejscach w rzymie przez pare dni. Najlepsza pizza obsluga fajna mieszano ang wloska rozmowa. Rachunek absolutnie najmniejszy przez te dni najsmaczniej i najmilej. Warto

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, 912pawe_z
Zrecenzowano 2 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przechadzając sie po Zatybrzu zachciało sie nam pizzy. Oczywiście szukaliśmy knajpy gdzie jedzą Włosi i do takiej trafiliśmy. Genialna Pizza!!! POLECAM!

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, 888pawe_

Da Vittorio a Trastevere — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Da Vittorio a Trastevere? Podziel się wrażeniami!