“Najlepsze lody na świecie”
Lemongrass Gelato — recenzja

Lemongrass Gelato
Nr 44 wśród 865 Desery (Rzym)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Okolica: Prati
Zrecenzowano 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Lemongras to obowiązkowy punkt w trakcie pobytu w Rzymie. Wyśmienite lody i pyszna kawa. Warto nabrać sił przed wejściem na Watykan.

Dziękujemy, adampS6041DN

Zrecenzowano 14 czerwca 2018

Na szczególną uwagę zasługują lody pistacjowe i sacher. Kawa przepyszna. Miejsce wprawdzie malutkie, ale udało się znaleźć stolik, aby delektować się kolejnymi dokładkami lodów.

Dziękujemy, laurta2016
Zrecenzowano 4 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Nie jestem fanką lodów ale tu smakowały mi wszystkie owocowe czekoladowe z alkoholem czy śmietankowe z ricotta.np. foresta Nero i mango mniam. Polecam
Worth The Money. Yummy.

Dziękujemy, _aniapisz
Zrecenzowano 31 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Zupełnie przypadkiem trafiłam tu ... zapomniałam o swojej wcześniej przygotowanej liście rzymakich lodziarni... i oto bez żadnych uprzedzeń ... wyszło że lody sa super ! Domowe różne smaki można mieszać jak się chce 3 euro galka Ale smaki mogą być np. Dwa !:-) polecam

Dziękujemy, ewas940
Zrecenzowano 27 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa pyszne duze lody. A to wszystko bez oszukiwania turystow jak to czasem bywa w innych miejscach niedaleko. Bylismy tam ktorys raz i na pewno tam wrocimy!

Dziękujemy, A. C

Byłeś(-aś) w Lemongrass Gelato? Podziel się wrażeniami!