“Pysznie”
Grazia & Graziella — recenzja

Grazia & Graziella
Nr 54 wśród 14 931 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Trastevere

Bardzo polecam, pyszna pizza jak i makarony. Można wybrać miejsce zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz lokalu. Ceny przystępne, a na koniec posiłku dostaliśmy kieliszek miejscowego alkoholu świetny personel, obsługiwała nas przemiła Pani Alina.

Dziękujemy, zuzannama

Wszystko bardzo smaczne, atmosfera bardzo luźna wszyscy pomocni i sympatyczni. Zwłaszcza dziękujemy za obsługę Germanie i Antonio

Dziękujemy, X5480TTpaulinar

Jedzenie pyszne, miła obsługa, fantastico. Carbonara obłędna, polecam ,atmosfera typowej włoskiej Tratorii . Dużo lokalsów co świadczy że jedzenie prawdziwie włoskie.Jedno z lepszych miejsc na Zatybrzu......Mile wspominam i POLECAM

Dziękujemy, Tomasz S

Super armosfera i pyszne jedzenie. Bardzo nam się podobało i polecamy wszystkim. Na pożegnanie dostaliśmy kieliszek pusznej nalewki. Dzięki Valerio :)

Dziękujemy, Alan G

Bardzo smaczne jedzenie, i bardzo pomocny kelner Valerio Lele ❤️ Porcje bardzo duże, klimat przyjazny, gorąco polecam wszystkim, którzy są obecnie w Rzymie ❤️

Dziękujemy, AnetaZ40

Grazia & Graziella — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Grazia & Graziella? Podziel się wrażeniami!