“Pysznie i klimatycznie...”
Grazia & Graziella — recenzja

Grazia & Graziella
Nr 55 wśród 14 928 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Trastevere

Jedzenie pyszne, miła obsługa, fantastico. Carbonara obłędna, polecam ,atmosfera typowej włoskiej Tratorii . Dużo lokalsów co świadczy że jedzenie prawdziwie włoskie.Jedno z lepszych miejsc na Zatybrzu......Mile wspominam i POLECAM

Dziękujemy, Tomasz S

Super armosfera i pyszne jedzenie. Bardzo nam się podobało i polecamy wszystkim. Na pożegnanie dostaliśmy kieliszek pusznej nalewki. Dzięki Valerio :)

Dziękujemy, Alan G

Bardzo smaczne jedzenie, i bardzo pomocny kelner Valerio Lele ❤️ Porcje bardzo duże, klimat przyjazny, gorąco polecam wszystkim, którzy są obecnie w Rzymie ❤️

Dziękujemy, AnetaZ40

Jedno z lepszych miejsc w Rzymie, przepyszne jedzenie i przemiła obsługa - w szczególności Valerio, który znał nawet kilka słów po polsku!

Dziękujemy, cristalexe9

Doskonałe jedzenie, w szczególności tiramisu, cudowna atmosfera dzięki Valerio i Alinie! <3 czuliśmy się najedzeni i zaopiekowani. Córka dostała kredki i kolorowanki, więc w spokoju mogliśmy zjeść posiłek, a na koniec dostaliśmy nalewkę :) Grazie!

Dziękujemy, N4tkaa

Grazia & Graziella — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Grazia & Graziella? Podziel się wrażeniami!