“PYSZNE JEDZENIE !!!!”
Grazia & Graziella — recenzja

Grazia & Graziella
Nr 53 wśród 14 942 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Trastevere
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z lepszych miejsc w Rzymie, przepyszne jedzenie i przemiła obsługa - w szczególności Valerio, który znał nawet kilka słów po polsku!

Dziękujemy, cristalexe9

Zrecenzowano 11 września 2019

Doskonałe jedzenie, w szczególności tiramisu, cudowna atmosfera dzięki Valerio i Alinie! <3 czuliśmy się najedzeni i zaopiekowani. Córka dostała kredki i kolorowanki, więc w spokoju mogliśmy zjeść posiłek, a na koniec dostaliśmy nalewkę :) Grazie!

Dziękujemy, N4tkaa
Zrecenzowano 8 września 2019

Najlepsza pizza, jaką jedliśmy na Zatybrzu. Do tego kieliszeczek likieru na zakończenie posiłku.. :) Dziękujemy Mirko za wspaniałą obsługę. :)

Dziękujemy, 956paulinak
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne włoskie makarony, ziołowe nalewki, specyficzny klimat. Dobre miejsce na przystanek w upalny dzień.

Dziękujemy, Zwrocka
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Pyszna pizza, bardzo dobra pasta, fantastyczne risotto, bardzo miła obsługa (Valerio i Antonio). Klimatyczne miejsce. Polecamy

Dziękujemy, Ma L

Grazia & Graziella — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Grazia & Graziella? Podziel się wrażeniami!