“Couple ”

Est Artigiani del Gusto
Zarezerwuj stolik
pon., 21.10
20:00
Nr 150 wśród 14 942 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska, Zdrowa, Kawiarnia
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Bufet, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Parione
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przychodzi się co prawda tylko zejść do restauracji, natomiast już sam kelner sprawiał, że mieliśmy wątpliwości czy oby na pewno wybraliśmy dobry lokal. Od niechcenia podszedł, zniesmaczony że potrzebujemy więcej czasu do namysły, w męża wręcz rzucił serwerką żeby postawić talerz na stole, a gwoździem do trumny było jak musiałam podejść do niego (na sali nie było nikogo na sali) i poprosiłam o sól i pieprz... Tragedia...co do jedzenia to moje danie nie było ani nie leżało koło soli i pieprzu... Było jałowe i śmierdziało i smakowało rybą, pomimo że był to makaron z sosem z cukinii i serkiem stracciatella.

Dziękujemy, fabienne778

Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się całą rodziną, 16 osób na wspaniałą ceremonie. Trafiliśmy tu dzięki Trip advisor i na prawdę było warto. Urządzili nam wspaniała ucztę na kilka godzin. Nie będę wymieniał dań, bo wszysko zasługuje na mistrzowski laur. Do tego obsługa super, zachcianki spełnione - jednym słowem pięknie dziękujemy!

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Eryk S
Zrecenzowano 28 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Obsługa zbyt nachalna. Wino bez coolera...Cykoria bez smaku... Makaron taki sobie. Grzyby rozgotowane, stek krwisty ale lekko gumowy.
Tort cytrynowy tez nie wybitny.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Krzysiek W
Zrecenzowano 7 maja 2015

restauracja oczywiście znaleziona dzięki tripadvisor, za co dziękuję. najlepszy makaron jaki zjadłam w rzymie - oczywiście robiony własnoręcznie. poszliśmy tam na kawę, zmęczeni zwiedzaniem. wyszliśmy po skosztowaniu prawie całej karty. lokal ceniony, miła i swojska obsługa, wyrób makaronu do podejrzenia zrobił swoje. do zapamiętania na długo.

Termin wizyty: maj 2015
1  Dziękujemy, Sylwia B
Zrecenzowano 19 listopada 2013

Trafiłam przypadkiem, była to jedna z nielicznych restauracji otwartych w godzinach popołudniowych (większość otwiera się dopiero o 19). Rewelacyjna obsługa, znakomite dania (najlepsza carbonara jaką jadłam w życiu!). Wnętrze ładnie urządzone, spokojna i miła atmosfera, przyjemna, relaksująca muzyka w tle. Zdecydowanie polecam!! Trzeba choć raz odwiedzić!!

Termin wizyty: listopad 2013
    • Atmosfera
Dziękujemy, Anna Ł

Est Artigiani del Gusto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Est Artigiani del Gusto? Podziel się wrażeniami!