Rzym

“Najlepsze drinki i przemiła obsługa”
Otello — recenzja

Otello
Nr 68 wśród 14 941 Restauracje (Rzym)
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Trastevere

Otello zdecydowanie umiliło nam wieczór :) Wszystko bardzo nam smakowało, zostałyśmy na drinki, a kelnerzy Antonio & Azzara byli przesympatyczni :)

1  Dziękujemy, youlovepoland

Jedzenie pierwsza klasa, obsługa na najwyższym poziomie :) kelner Antonio oraz Azzarra sympatyczni, uśmiechnięci oraz bardzo pomocni :) POLECAM!!! P.S pyszne drinki

1  Dziękujemy, Asia S

Wyjątkowe miejsce, ludzie, jedzenie...ale od początku...przywitał nas miły, nie natarczywy człowiek z wino di casa i się zaczęło... Antipasti, primo piatto i popłynęliśmy...smak, obsługa perfekcyjna...Mimo sei splendido, per noi era tutto grandioso. See You soon

Dziękujemy, Irek B
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce ze świetnym jedzeniem, a do tego Super obsługa. Podziękowania dla zespołu Vito - Luca

Dziękujemy, warzycha2018
Zrecenzowano 3 września 2019

Dobra lasagna i ametriciana, w tle przygrywa włoska muzyka, bardzo miła obsługa, w szczególności pozdrawiamy Antonio i Karin :) jeśli wrócimy do Rzymu to na pewno wrócimy do was :)

1  Dziękujemy, Przemolo

Byłeś(-aś) w Otello? Podziel się wrażeniami!