“AMAZING!!”
Otello — recenzja

Otello
Nr 69 wśród 14 942 Restauracje (Rzym)
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Trastevere

Jedzenie pierwsza klasa, obsługa na najwyższym poziomie :) kelner Antonio oraz Azzarra sympatyczni, uśmiechnięci oraz bardzo pomocni :) POLECAM!!! P.S pyszne drinki

1  Dziękujemy, Asia S

Wyjątkowe miejsce, ludzie, jedzenie...ale od początku...przywitał nas miły, nie natarczywy człowiek z wino di casa i się zaczęło... Antipasti, primo piatto i popłynęliśmy...smak, obsługa perfekcyjna...Mimo sei splendido, per noi era tutto grandioso. See You soon

Dziękujemy, Irek B
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce ze świetnym jedzeniem, a do tego Super obsługa. Podziękowania dla zespołu Vito - Luca

Dziękujemy, warzycha2018
Zrecenzowano 3 września 2019

Dobra lasagna i ametriciana, w tle przygrywa włoska muzyka, bardzo miła obsługa, w szczególności pozdrawiamy Antonio i Karin :) jeśli wrócimy do Rzymu to na pewno wrócimy do was :)

1  Dziękujemy, Przemolo
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

LUCA/SARA D.C.
Jedzenie na 6! Dawno nie jadłam tak pysznego włoskiego jedzenia. Po pierwszym razie w restauracji wróciliśmy kolejny raz następnego dnia. Obsługa przesympatyczna i profesjonalna. Polecam gorąco!

1  Dziękujemy, MartaL2457

Byłeś(-aś) w Otello? Podziel się wrażeniami!