Rzym

“Dobre jedzenie i zacne porcje”
Otello — recenzja

Otello
Nr 68 wśród 14 941 Restauracje (Rzym)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Trastevere
Zrecenzowano 3 września 2019

Dobra lasagna i ametriciana, w tle przygrywa włoska muzyka, bardzo miła obsługa, w szczególności pozdrawiamy Antonio i Karin :) jeśli wrócimy do Rzymu to na pewno wrócimy do was :)

1  Dziękujemy, Przemolo

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

LUCA/SARA D.C.
Jedzenie na 6! Dawno nie jadłam tak pysznego włoskiego jedzenia. Po pierwszym razie w restauracji wróciliśmy kolejny raz następnego dnia. Obsługa przesympatyczna i profesjonalna. Polecam gorąco!

1  Dziękujemy, MartaL2457
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Fajny lokal z bardzo miła obsługą - Antonio czarował nas cały wieczór ;) Spory wybór w menu - bardzo dobre gnocchi oraz kurczak po rzymsku. Na koniec naleweczka na trawienie plus słodki gratis

1  Dziękujemy, wucash666
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Wspaniale miejsce. Najlepsza pizza Parma, jaka jadłam. Przemiła obsługa- cudownie uśmiechnięta Karina, przemiły Samuel. Bardzo dobre domowe wino. Na pewno tam wrócimy. Dziękuje

Dziękujemy, Edyta A
Zrecenzowano 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Minęło 14 miesięcy od ostatniej naszej wizyty w Rzymie. Wracamy w sprawdzone miejsca. Odwiedzamy Otello...miła obsługa, niezapomniany bukiet smaków, warto było wrócić w to miejsce.

Dziękujemy, wojtekk37

Byłeś(-aś) w Otello? Podziel się wrażeniami!