Rzym

“Great pleace”

L'Insalata Ricca - Trastevere
Zamów online
Nr 681 wśród 14 941 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Trastevere

Pyszny makaron i pizza, miłe wnętrze. Obsługa bardzo miła, fajny klimat, przestępne ceny.
Polecam!!!!

Dziękujemy, 864szczepans

Zrecenzowano 28 lutego 2019

Niepozorna z zewnątrz, bardzo klimatyczna, z fantastyczną obsługą i absolutnie przepyszną pizzą - dla mnie najlepszą z tych, które jadłam w Rzymie (a kilka ich było ;-))
Ciasto chrupiące, ser idealny, nie rozmoknięta, po prostu genialna!!!!!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, panba2018
Zrecenzowano 24 października 2018

Odwiedziliśmy Rzym ponownie, po prawie roku, a przy okazji L'Insalata Ricca. Co mogę napisać? Bez zmian, czyli doskonale. Jedzenie, klimat, obsługa, wszystko super.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, rdrozdzik
Zrecenzowano 18 października 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy w to miejsce za recenzjami z TripAdvisora i... Nie zawiedliśmy się! Bardzo włoski klimat, jedzenie tanie i pyszne, domowe białe wino również (0,5l za 4€!). Miejsce definitywnie warte odwiedzenia!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, donio09
Zrecenzowano 11 lipca 2018

Trafiliśmy tam przypadkiem szukając innej restauracji. Nie żałujemy. Bardzo fajna, klimatyczna knajpka. Miła obsługa, dobre jedzenie, przystępne ceny. Doskonałe owoce morza. Specjalnie jechaliśmy tam następnego dnia z drugiego końca Rzymu.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, rdrozdzik

Byłeś(-aś) w L'Insalata Ricca - Trastevere? Podziel się wrażeniami!