“Smaczna i tania pizza”
Pinsere — recenzja

Pinsere
Nr 8 wśród 84 Szybkie posiłki (Rzym)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Okolica: Sallustiano
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza na cieńszym cieście niż zwyczajna, jedna pizzaa za 5,5€,W lokalu można zjeść tylko na stojąco bądź wziąć na wynos. Dużo smaków do wyboru szczególnie polecam z sosem dyniowym,szynka i serem. Lokal mały ale smak bardzo dobry.

Dziękujemy, joste22

Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza na przekąskę albo mały obiad. Je się po włosku na stojąco za to jedzenie jest świeże i ze smacznych składników, a ciasto cudownie chrupkie. Cena pinsy to 5-6 €

Dziękujemy, bruszt
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019

Znakomite składniki, fantastyczna szybka, obsługa i multum dodatków na pinsach.
Liczne (uzasadnione) nagrody dla lokalu, miejsce popularne wśród turystów jak i mieszkańców Rzymu, którzy wyskakują tu w porze obiadowej na szybki kulinarny strzał.
Pinsa to fajny street food, "lżejszy" niż zwykła pizza. Jedna pinsa (4-6 euro) na pewno zaspokoi Twój głód na parę godzin.
Ciasto pinsy jest zupełnie inne niż ciasto typowej pizzy. Zawiera więcej wody niż oliwy, inny jest też proces wyrabiania ciasta. Z zewnątrz chrupkie w środku miękki, delikatny miąższ.

Polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, RafJan77
Zrecenzowano 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Ten lokal to mały bar z kilkoma miejscami stojącymi przy wąskiej ladzie ale pizza najlepsza jaką jadłam!!! Różnorodne i oryginalne smaki-wybierasz pizzę, oni dają ją do pieca i za chwile smakujesz prawdziwe Włochy!!! Pysznie i niedrogo.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, D928RHjoannak
Zrecenzowano 17 lutego 2019

Pizza za 5,5 euro, wielkości mniej więcej jak mrożona pizza z marketów. Do wyboru kilka rodzajów pizzy, przygotowanej "na surowo" i wypiekanej na świeżo - nie tak jak w w przypadku pizzy na kawałki, gdzie pizza jest już upieczona i tylko podgrzewana w piecu. Wzieliśmy po jednej pizzy i spokojnie się najedliśmy. Nie ma miejsc siedzących, są tylko blaty w środku i na zewnątrz. Z dworca Termini pieszo jakieś 15 minut. Pizza dobra, polecam :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Anna A

Byłeś(-aś) w Pinsere? Podziel się wrażeniami!