“Dobre lody blisko od Koloseum”
Fatamorgana — recenzja

Fatamorgana
Nr 58 wśród 869 Desery (Rzym)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Okolica: Monti
Zrecenzowano 15 kwietnia 2017

Duży wybór lodów, bardzo smaczne, warte spróbowania, niektóre kombinacje zaskakujące . Ceny lodów nie są wygórowane. Szybka obsługa mimo sporej ilości chętnych. Porcja lodów jak dla mnie odpowiednia.

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, Kornelia D

Zrecenzowano 19 marca 2017

Bardzo duży wybór lodów i oryginalne połączenia (np. banan z sezamem). Zamówiliśmy zabajone i pistacjowe, w obu przypadkach smak był bardzo intensywny i naturalny. Obsługa miła i sympatyczna, można się bez problemu porozumieć po angielsku (lub po prostu pokazać palcem co chcemy ;) ). Wielkość gałek faktycznie nie za duża, w innych lodziarniach we Włoszech dostawałam dużo większe porcje.

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, annaeula
Zrecenzowano 24 września 2016 z urządzeń przenośnych

Przepyszne lody :) do wyboru z 30 smaków w tym takie jakich wcześniej nie spotkałam naprzykald czekoladowo-tabakowe,wiśnia w piwie,grusza w winie i wiele wiele innych.Polecam :)

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Malwina C
Zrecenzowano 7 sierpnia 2015

Tak jak napisałam w tytule lody były całkiem smaczne, ale można znaleźć lepsze. Gałki rzeczywiście nie są zbyt duże.

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, Jowita L
Zrecenzowano 11 kwietnia 2014 z urządzeń przenośnych

Lody bez rewelacji a juz napewno nie na 4.5 gwiazdki. Jest duzo lepszych lodziarni.Dodatkowo galki dosc male;(

2  Dziękujemy, luka_warsaw

Fatamorgana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Fatamorgana? Podziel się wrażeniami!