“Pyszna pizza. Mama Maria bardzo”
Ristorante dei Musei — recenzja

Ristorante dei Musei
Nr 292 wśród 14 938 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska, Winiarnia
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Trionfale

Pyszna pizza. Mama Maria bardzo miła i pomocna, pizza bardzo dobra Na deser tiramisu strzał w dziesiątkę ☺️

Dziękujemy, 481karolinag

Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza restauracja znaleziona w Rzymie i odrazu strzał w 10! Trafiliśmy przez przypadek ponieważ jako jedna z niewielu była otwarta w niedziele. Byliśmy kilka razy spróbowaliśmy pizzy, makaronów i wina. Polecam każdemu! Bardzo dobre jedzenie. Pomocna i miła obsługa ... jeszcze tam wrócimy :)

Dziękujemy, WillSeee
Zrecenzowano 10 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pasta była smaczna. Największe wrażenie robią jednak darmowe przystawki, a na zakończenie mandarynki, domowe ciasta, orzechy i nalewka cytrynowa. Przy rozsądnych cenach posiłków i darmowych przystawkach oraz smakolykach na zakończenie to miejsce jest naszym numerem 1 w stosunku ceny do jakości. Dodatkowo miejsce jest ulokowane blisko wejścia do Muzeum Watykańskiego. Polecamy!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Gosia08206
Zrecenzowano 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja zrobiła na mnie i mojej dziewczynie ogromne wrażenie. Przemiła obsługa duże porcje jedzenia w dobrej cenie a po krótkiej rozmowie z kelnerem otrzymaliśmy kilka pomarańczy i troszkę lokalnego alkoholu do skosztowania. Polecam ;)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, blahol
Zrecenzowano 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo mocno polecam! Kelnerzy bardzo mili, zagadują , bardzo fajna atmosfera. Jedzenie pyszne, duże porcje i do tego bardzo szybko przychodzi jedzenie! Jakieś 5 minut -pizza i potrawa mięsna. Dostaliśmy "prezenty" od kelnera w postaci ciasta, mandarynek i alkoholu
Naprawdę mocno polecam :)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, maddiedream

Ristorante dei Musei — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ristorante dei Musei? Podziel się wrażeniami!