Rzym

“Polecam calzone ”
Sapori e Delizie — recenzja

Sapori e Delizie
Nr 356 wśród 14 941 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Monti
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne i niedrogie jedzenie, jadłam calzone i bardzo polecam! Jedynie mały kieliszek białego wina za 5€ nie był warty swojej ceny. Restauracja jest malutka, tylko 7 stolików, dlatego czas oczekiwania na stolik wynosił wieczorem 20 minut. Warto jednak poczekać.

Dziękujemy, carolinemU977QV

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super lokal, ale bardzo mały. Jedzenie super, jedliśmy pieroga prosciutto i był bardzo dobry. Wino za 5€ kieliszek, raczej niskiej jakości, zalatuje takim za 2.30€ z carrefoura. Obsługa miła, znają angielski. Mało miejsca więc trzeba czekać 15-30 minut na stolik. Ogólnie najlepsze jedzenie w Rzymie z tych co jadłem

Dziękujemy, Abanowy
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pizza i calzone. Bardzo dobre ciasto. Nie oszczędzają na dodatkach. Lokal bardzo mały, ale klimatyczny. Miła i dobrze mówiąca po angielsku obsługa. Zdecydowanie miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, Karolina R
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Pyszna pizza! Również bardzo dobre wegetariańskie calzone, konkretną, sprawna obsługa, małe klimatyczne miejsce, 30€ za dwa posiłki, za taką jakość naprawdę niedrogo!

Dziękujemy, Pawcio69
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mariella2014, Responsabile relazioni con la clientela, Sapori e DelizieOdpowiedź udzielona 10 lipca 2019

Grazie! :-)

Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Super pizza, super desery. Małe miejsce i szybko jest pełne ludzi, ale warto tam wpić, napić się wina i pogadać z właścicielami - świetni ludzie, można pogadać, można się pośmiać. Perełka <3.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Katarzyna T

Sapori e Delizie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sapori e Delizie? Podziel się wrażeniami!