“Super miejsce!”
Forno Feliziani — recenzja

Forno Feliziani
Nr 245 wśród 14 928 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Okolica: Trionfale
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na to miejsce natrafiliśmy przez przypadek, szukając innego poleconego i bardzo cieszę się, że weszliśmy. Jedliśmy tu śniadania, aż trzy razy, czując atmosferę Rzymu. Polecam, bo warto!!!

Dziękujemy, warzycha2018

Zrecenzowano 15 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Cześć, To było pierwsze niejsce jakie znaleźliśmy podczas naszej podróży, było łatwo bo znajdowało sie blisko apartamentu, w ktorym mieszkalismy. Jezeli chcesz wypić tradycyjną włoska kawę w każdej postaci POLECAM jezeli chodzi o jedzenie duży wybór pizzy robionej na miejscu w sam raz aby poczuć włoski klimat dla początkujących. Kawa 5/5 jedzenie 4/5 cena standard jak na Włochy. Zdecydowanie polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 306marcins
Zrecenzowano 9 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Położona blisko muzeum watykańskiego kawiarnia serwuje świetne ciastka. Polecam kruche ciasteczka i do tego wyśmienite latte.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Paweł D
Zrecenzowano 20 września 2017 z urządzeń przenośnych

Świetna kawa, bardzo dobre tiramisu. Uśmiechnięta i szczera obsługa. Serdecznie polecam. Spoko kawiarnia.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Robert M
Zrecenzowano 4 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam dobra kawa i pizza. Ceny bardzo Ok. Klimatyczne miejsce z miłą obsługa. Będziemy tu wracać..

Termin wizyty: luty 2017
1  Dziękujemy, MarekW23

Forno Feliziani — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Forno Feliziani? Podziel się wrażeniami!