Zrecenzowano: 16 września 2015

Plusy - łatwo dojechać z Termini autobusem 310 (10 min) lub pieszo ok 20-30 min, niedaleko stacja metra, Wifi i ciepła woda cały czas, bardzo uprzejma obsługa w recepcji. Po drugiej stronie ulicy pizzerie z przystępnymi cenami. Minusy - bardzo uciążliwy hałas za oknem, praktycznie nie da się spać przy otwartym oknie. Nie ma klimatyzacji, w pokoju jest wiatrak niestety bardzo głośny czyli albo śpimy przy otwartym oknie (hałas z ulicy) albo śpimy przy wiatraku (też hałas tylko że przy łóżku). Mały pokój i mikro łazienka - czystość dość dyskusyjna. Podsumowanie - wiem że do Rzymu się jedzie zwiedzać a nie przesiadywać w hotelu ale po całodziennym zwiedzaniu, człowiek marzy tylko o prysznicu i spokojnym śnie. Niestety hałas (za oknem lub wiatrak) skutecznie to uniemożliwia - co wrażliwsi nie dość że będą zmęczeni to jeszcze potwornie nie wyspani. Radzę wziąć to pod uwagę.

Wskazówka dotycząca pokoi: Byle nie w pokoju przy ulicy - HAŁAS
Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, messnex
Zrecenzowano: 9 lipca 2015

Jestem z pobytu w hotelu Athena bardzo zadowolony. Hotel całkowicie spełnił swoją rolę jako nocleg i miejsce do nabrania sił na kolejny dzień zwiedzania. Za tą cenę i lokalizacje ( 10 minut do najbliższej stacji metra Policlinico, blisko centrum ale w takiej odległości, że w pobliżu są tanie sklepy, bary i restauracje) nie można wymagać nic więcej. Stan i wyposażenie pokoju jak za tą cenę zadowalające, miła obsługa, śniadanie jak za tą cenę również odpowiednie.

Termin pobytu: listopad 2014
Dziękujemy, Krzysztof-W-1988
Zrecenzowano: 10 czerwca 2015

Dosyć dobra lokalizacja, 10 minut od metro. Miła obsługa. Największy mankament to hałas w nocy. Imprezy studentów (niedaleko Uniwersytet). Wyposażenie pokoju i łazienki słabe. Dobre, jak na warunki włoskie, śniadania

Termin pobytu: maj 2015
Dziękujemy, martak171
Zrecenzowano: 19 marca 2015

Bardzo fajny hotel za naprawdę niewielkie pieniądze. Obsługa bardzo miła, która stara się pomóc naprawdę w każdym względzie. Zakwaterowani zostaliśmy na naszą prośbę godzinowo wcześniej niż zaczyna się doba hotelowa, a na recepcji o każdej porze w dzień czy w nocy zawsze ktoś był i służył pomocą. Bardzo obfite i dobre śniadania w formie bufetu. Przy pierwszym śniadaniu zostaliśmy dodatkowo poczęstowani tiramisu:) Pokój też był codziennie sprzątany. Super!!! Polecam i dla rodzin z dziećmi i samotnym wyjazdom!!!

Termin pobytu: marzec 2015
Dziękujemy, Slawomir S
Zrecenzowano: 30 stycznia 2015

Dobry dojazd do centrum -autobus 310 zatrzymuj sie 50m od hotelu.Pokoje czyste, codziennie sprzątanie.Śniadanie dosyć monotonne ,ale nie narzekałam na ilość.
Pokój niewielki, łazienka z prysznicem (ciepla woda grzna przez bojler-spokojnie starczało na dłuższą kąpiel).

Termin pobytu: styczeń 2015
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę