Zrecenzowano: 4 października 2018

Hotel ok. 30/40 minut komunikacją miejską, przystanki autobusowe blisko z dwóch stron, ale podróżowanie autobusami dość uciążliwe ze względu na korki. Od metra ok 1 km w tym 200m pod lekką górkę. W najbliższym otoczeniu market, sklepy, bary i kioski z biletami. Hotel ruszony zębem czasu. Pokoje małe i raczej jedynie do spania. Sejf w pokoju. Mini bar tak bardzo mini, że zupełnie pusty i nie chłodził (ale może trzeba było coś włączyć) Internet działa słabo w pokojach. Duża liczba gości okupowała hol szukając lepszego połączenia. Cena zgodna z jakością. Śniadania na zimno, skromne, ale syte. Szynka, ser, kawa, soki, ciastka i rogaliki. Moja subiektywna obserwacja to jakoś tak smutno w tym hotelu. Obsługa w recepcji smutna, na stołówce smutna, pokoje ciemne i smutne, winda mikroskopijna (na 2 osoby plus bagaż) i smutna. Jakoś tak ogólnie smutno, ale to chyba ogólna przypadłość Rzymu bo w różnych miejscach spotykaliśmy smutną obsługę. A myślałem, że w Polsce są najsmutniejsi ludzie. Na szczęście łóżka dość wygodne i można wypocząć po długim dniu zwiedzania. Trochę inwestycji, farby i hotel na pewno odzyska dawny blask, czego mu życzę.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, EdziuSkarbie
Zrecenzowano: 30 stycznia 2017

Od centrum daleko, faktycznie jest stacja metra blisko ok 1 km. Pokoje dla nas były na samym dole gdzie było bardzo ciemno bo akurat zadaszenie wyjścia zasłaniało słońce, pokoje bardzo zimne, klimatyzacja (czy jak to nazwać) regulowana była przez obsługę, w ziemie nie polecam tam jechać, śpi się pod poszewka na kołdrę, o koc trzeba się prosić. Obsługa średnia, mieli znać język francuski.....znała jedna osoba. Okropny łysy pan właściciel albo menager, obserwował, gapił się, traktując ludzi z manią wyższości. Sniadania to jedyny plus, w sensie że w ogóle są, bo jedzenie takie sobie, i tak jak pisali inni ciągle to samo. Nie wolno absolutnie wynosić do pokoju nic, nam zwrócono uwagę za ugryziony rogal, a później obserwowano jak złodzieja. Gdybym jeszcze raz miała jechać nie wybrałabym tego miejsca, na taras na górze wychodzić nie wolno, niby widok na Bazylikę......szczerze wątpię. Pokoje na górze w większym komforcie, hotel 3 gwiazdki a pleśń w łazience, nie działająca tam klimatyzacja, jedynie pani sprzątająca była naprawdę miła.

Termin pobytu: grudzień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, moniwojcik
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2016

Pokoje ok, jedyne co niemile zaskoczyło nas na sam koniec pobytu to cena zamawianej taksówki przez obsługę recepcji. Recepcjonista myślał, że nie rozumiem włoskiego i to on ustalił cene taksówki w wysokości 60 EUR na lostnisko Fiumicino...

Termin pobytu: lipiec 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Amoma.com
Dziękujemy, mateusz_rumian
Zrecenzowano: 2 maja 2016

Hotel w dość dobrej lokalizacji. Niedaleko stacji metra. Spokojna okolica. Obsługa hotelu średnio miła. Pokoje malutkie, ale co najgorsze ciemne! Dostępna tylko malutka lampeczka! Śniadania dobre, ale codziennie to samo. W tej cenie można znaleźć lepiej.

Wskazówka dotycząca pokoi: Małe i ciemne.
Termin pobytu: kwiecień 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, lejla90
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2015 z urządzeń przenośnych

Wszystko w porządku, pokoje czyste. Śniadania umiarkowanie urozmaicone, ale można się najeść, wypić kawę i zjeść deser, w cenie pokoju. Hotel w odległości ok. 10 min. od stacji metra. W sumie bez wodotrysków, ale solidnie i w dobrej cenie.

Termin pobytu: sierpień 2014
Dziękujemy, Jarek P