“Grazie!”
Aquila Nera — recenzja

Aquila Nera
Nr 2 928 wśród 13 341 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Esquilino
Zrecenzowano 29 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza rewelacja,jak dla nas najlepsza w okolicy jak i obsluga bardzo mila i kontaktowa! Szczerze polecam ;) pelne oblozenie stolikow jako jedyna ristorante w okolicy ;)

Dziękujemy, tomek m

Zrecenzowano 6 grudnia 2017

Dość niskie ceny, brak coperto, tanie wino i czego chcieć więcej. Odradzam menu turystyczne, jedzcie jak włosi.

Dziękujemy, olajuwon19885
Zrecenzowano 22 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Szału nie było. Ceny zbytnio nie są wygórowane dlatego to powinno dac do myślenia. Pizza, dwie pasty, sok i 1/2l wina to 31,50€ Jak dla mnie brak włoskiego akcentu w potrawach. Za to obsługa baaardzo miła.

Dziękujemy, wantanek
Zrecenzowano 27 stycznia 2017

Serwis i menu bardzo dobre, a ceny dużo niższe niż średnio w Rzymie. Otwarte przez cały dzień do późnej nocy.

Dziękujemy, Aston C
Zrecenzowano 3 października 2016

Trafiliśmy tam drugiego dnia pobytu w Rzymie i wracaliśmy w kolejne. Świetna wołowina podawana na różne sposoby, w różnych sosach. Pizza podawana w błyskawicznym tempie i na doskonałym cieście. Świetna obsługa.

Dziękujemy, Arek P

Aquila Nera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Aquila Nera? Podziel się wrażeniami!