Rzym

Hostaria de' Pastini
Zarezerwuj stolik
wt., 22.10
20:00
Nr 1 744 wśród 14 941 Restauracje (Rzym)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Colonna
Zrecenzowano 6 września 2019

Jedzenie pyszne, lokalizacja blisko Panteonu i najlepsza obsługa z jaką miałem do czynienia, duży wybór dań, ceny podobne do okolicznych lokali, ogólnie bardzo polecam.

Dziękujemy, Darula96

Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Na lokal trafiliśmy przypadkiem. Rajb - "łapacz klientów" przekonał nas, że warto spróbować włoskiej kuchni właśnie w Hostaria de Pastini. Lokal jest ogólnie czysty, stoły obite miedzianą blachą - nie rzuca się to w oczy, bo na wierzchu leżą obrusy. Obsługa bez zarzutu - zawsze do dyspozycji gdy jest potrzebna. Doradzi, wyjaśni i pomoże skomponować nawet spagetti w wersji z krótkim makaronem . Polecam jako starter deskę wędlin (dla 2 osób) - otrzymujemy kompozycję wędlin, mozzareli, oliwek, suszonych pomidorów, pieczarek i czegoś jeszcze.
Jako właściwe danie zamówiliśmy makaron z pesto i kalmarami. Makaron niestety ugotowany aldente - do wybaczenia. Kalmary były nieco za drobno pokrojone i słabo były widoczne. Mimo wszystko jedzenie było bardzo dobre. Za starter, makaron, butelkę wina i tiramisu zapłaciliśmy (z napiwkiem) 90 euro/2 osoby. Na koniec zostaliśmy poczęstowani pysznym sorbetem o owocowo-miętowy smaku.
Polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 572dariuszs
Zrecenzowano 15 października 2018 z urządzeń przenośnych

Rodzinna restauracja z typowym włoskim menu. Serwują ogromne porcje przepysznego makaronu. Miła obsługa, mówią w języku angielskim. Mało stolików ma zewnętrz lokalu.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 820martak
Zrecenzowano 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne jedzenie - pomimo że knajpka przy głównym deptaku / drodze z Pantheon do DiTrevi. Dobre przekąski, niezłe makarony, i nie wygórowane ceny win na butelki - polecam choć bałem się ze względu na lokalizacje ....

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, RafalKoncewicz
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, bardzo miła i pomocna obsługa. Zamówiliśmy bruschetty trzy rodzaje i wszystkie były bardzo dobre, melon z parmeńską bardzo dobry, oraz trzy makarony ja jadłam makaron z mułami i był bardzo dobry. Jutro tu wrócimy. Polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 691annak

Hostaria de' Pastini — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Hostaria de' Pastini? Podziel się wrażeniami!